18 Ağustos 2016, Perşembe 13:29:21

Atlasglobal'den kış kampanyası

Atlasglobal Havayolları, 25 Ağustos’a kadar biletini alan tüm yolcularını 01 Kasım 2016 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içi hatlarına her şey dahil tek yön EkonomiPlus'ta 49 TL, Business Class'ta 199 TL'den başlayan fiyatlarla uçuruyor.
  • Atlasglobal en kısa zamanda Ordu Giresun Havalimani'na seferlere başlamalı.
  • çok az iç hat noktası var yav. inşallah atlas da noktalarını arttırsın
  • 49tl ye bilet sat gelen yolcu ucagı satın aldığını zannetsin

Atlasglobal Havayolları, 25 Ağustos’a kadar biletini alan tüm yolcularını 01 Kasım 2016 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında  yurt içi hatlarına her şey dahil tek yön EkonomiPlus'ta 49 TL, Business Class'ta 199 TL'den başlayan fiyatlarla uçuruyor. Kış seyahatlerini önceden planlayan yolcular Atlasglobal’in ayrıcalıklı dünyasını avantajlı fiyatlarla keşfediyor.

Atlasglobal, daima yolcu memnuniyetini hedefleyen vizyonu çerçevesinde yolcuların daha konforlu hizmet almaları için yenilikçi kampanyalar üretiyor ve hizmetlerini sürekli geliştiriyor. Atlasglobal, kış seyahatlerini önceden planlayan ve 25 Ağustos’a kadar biletini alan tüm yolcularına 01 Kasım 2016 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında tüm yurtiçi hatlarında avantajlı fiyatlar sunuyor. Kampanya kapsamında, Atlasglobal’in 25 Ağustos’a kadar satın alınan tüm yurt içi biletleri her şey dahil tek yön EkonomiPlus'ta 49 TL, Business Class'ta 199 TL'den başlıyor.

Atlasglobal’in ayrıcalıklı dünyasını avantajlı fiyatlarla deneyimlemek için 0850 222 00 00 numaralı telefonu arayabilir, www.atlasglb.com adresini ziyarete edebilir ya da acentanıza başvurabilirsiniz.

Atlasglobal’de EkonomiPlus ve Business Class Keyfi
EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yaralanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal'den kış kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Ordu Giresun ~ 2 yıl önce
Atlasglobal en kısa zamanda Ordu Giresun Havalimani'na seferlere başlamalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bi de uçsa ~ 2 yıl önce
çok az iç hat noktası var yav. inşallah atlas da noktalarını arttırsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Luca ~ 2 yıl önce
49tl ye bilet sat gelen yolcu ucagı satın aldığını zannetsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 2 yıl önce
Çoğu Zaman THY Den bile pahalı bilet satıyor tek sermayesi göze hoş gelen bakımlı hostesleri
Normal ~ 2 yıl önce
Normal; thy nin satmak için binlerce koltuğu var. Ucuz fiyatları daha çok pazarlar , pazarlayabilir. Atlasglobal in 30 uçağı var yada yok. Adamlar para kazanmak için mecburen ücretleri iyi ayarlamak zorunda. thy gibi arkasında devlet desteği de yok. Bu yorumu yazarken bunu da düşünmek zorundayız

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000