14 Aralık 2017, Perşembe 11:50:47

Atlasglobal'de değişim rüzgarları

Atlasglobal Havayolları, hem filoda hem de personelde yenileme çalışmalarına başladı.
  • 14 atlas kaptani onurda ise basladi,for your information...
  • Sevgili atlasglobal. Umarım işten cıkarmalarda eski yeni olarak değil performansa göre cıkarmalar yapılır . Yan gelip yatan adam çok . Yenilerden pırıl pırıl insanlar var . Eskileriniz sizin şirketinizi geriye atanlar unutmayın! Onların ağzı cok laf yapıyır diye verimli sanmayın .
  • Sabiha gökçene girmeleri şart şu an bir fırsat pegasus yok satıyor
  • Kime,neye göre performans düşük? Yeni uçuş planlama kurallarının, çalışan aleyhine olan bölümü devreye girdi; bunun istismar edilmesini önleyecek 4 kısıtlama bölümünün uygulaması SHGM tarafından gelecek yıllara bırakıldı. Bir de buna, işini "çok iyi bilen" planlamacıların Ali Cengiz olayları girince; insanlar sağlıklarından oldular. Şimdi, mükafatlarını alıyorlar. " Performans-siz" yerine " Performans-sız". Çok dua alacaklar. Gelen gideni aratır diye bir deyişimiz var. Umarım gönderdiklerinden daha vasıflı kişileri bulabilirler. Yeni personel daima risktir.

Atlasglobal Havayolları, hem filoda hem de personelde yenileme çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz hafta skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Atlasglobal Havayolları, hem filosunda hem de personelde bazı değişiklikler yapacak.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Atlasglobal'de 2018 planlaması kapsamında filoya yeni uçaklar katmanın hazırlıkları yapılırken, diğer yandan da anlaşması biten 5 uçak iade edildi. Gelecek yıl Nisan ayında filoya yeni uçakların katılacağı, ayrıca şirket içinde performans kriterleri yeterli bulunmayan personel ile de yolların ayrılacağı öğrenildi.

Özellikle kabin memurları arasında çok sık rapor alarak işini aksatan kabin memurlarıyla yolların ayrılacağı kaydedildi.

Öte yandan filoda küçülmeye gidilirken, pilot sayısında herhangi bir küçülme söz konusu olmayacak. Filosunda yenilik yapacak şirketin kokpitindeki pilotlarla yola devam edilecek.

©AirportHaber

Atlasglobal'de değişim rüzgarları

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

zeus ~ 1 ay önce
14 atlas kaptani onurda ise basladi,for your information...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Appollo ~ 29 gün önce
Müsebiplerine kına göndereyim. Kendi ikballeri için çalışanlarının, arkadaşlarının haklarını çalanların; ikballeri değil, istikballeri dahi olmaz. Yolda görülüp selamlanmayınca anlayacaklar bazı şeyleri.
Qwerty ~ 1 ay önce
Sevgili atlasglobal. Umarım işten cıkarmalarda eski yeni olarak değil performansa göre cıkarmalar yapılır . Yan gelip yatan adam çok . Yenilerden pırıl pırıl insanlar var . Eskileriniz sizin şirketinizi geriye atanlar unutmayın! Onların ağzı cok laf yapıyır diye verimli sanmayın .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 1 ay önce
Sabiha gökçene girmeleri şart şu an bir fırsat pegasus yok satıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alo ~ 1 ay önce
Kime,neye göre performans düşük? Yeni uçuş planlama kurallarının, çalışan aleyhine olan bölümü devreye girdi; bunun istismar edilmesini önleyecek 4 kısıtlama bölümünün uygulaması SHGM tarafından gelecek yıllara bırakıldı. Bir de buna, işini "çok iyi bilen" planlamacıların Ali Cengiz olayları girince; insanlar sağlıklarından oldular. Şimdi, mükafatlarını alıyorlar. " Performans-siz" yerine " Performans-sız". Çok dua alacaklar. Gelen gideni aratır diye bir deyişimiz var. Umarım gönderdiklerinden daha vasıflı kişileri bulabilirler. Yeni personel daima risktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000