14 Aralık 2017, Perşembe 11:50:47

Atlasglobal'de değişim rüzgarları

Atlasglobal Havayolları, hem filoda hem de personelde yenileme çalışmalarına başladı.
  • Atlasin cok ucuslari iptal neden bilen varmi?
  • İşten kaytarmak için rapor almak nedir gerçekten anlamıyorum, Atlasa girmek için 2 senedir uğraşıyorum. Bu işi gerçekten isteyen insanlara fırsat verirler umarım.
  • 14 atlas kaptani onurda ise basladi,for your information...
  • Sevgili atlasglobal. Umarım işten cıkarmalarda eski yeni olarak değil performansa göre cıkarmalar yapılır . Yan gelip yatan adam çok . Yenilerden pırıl pırıl insanlar var . Eskileriniz sizin şirketinizi geriye atanlar unutmayın! Onların ağzı cok laf yapıyır diye verimli sanmayın .

Atlasglobal Havayolları, hem filoda hem de personelde yenileme çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz hafta skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Atlasglobal Havayolları, hem filosunda hem de personelde bazı değişiklikler yapacak.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Atlasglobal'de 2018 planlaması kapsamında filoya yeni uçaklar katmanın hazırlıkları yapılırken, diğer yandan da anlaşması biten 5 uçak iade edildi. Gelecek yıl Nisan ayında filoya yeni uçakların katılacağı, ayrıca şirket içinde performans kriterleri yeterli bulunmayan personel ile de yolların ayrılacağı öğrenildi.

Özellikle kabin memurları arasında çok sık rapor alarak işini aksatan kabin memurlarıyla yolların ayrılacağı kaydedildi.

Öte yandan filoda küçülmeye gidilirken, pilot sayısında herhangi bir küçülme söz konusu olmayacak. Filosunda yenilik yapacak şirketin kokpitindeki pilotlarla yola devam edilecek.

©AirportHaber

Atlasglobal'de değişim rüzgarları

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Eko Fresh ~ 7 ay önce
Atlasin cok ucuslari iptal neden bilen varmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merve Müzeyyen Yıldırım ~ 7 ay önce
İşten kaytarmak için rapor almak nedir gerçekten anlamıyorum, Atlasa girmek için 2 senedir uğraşıyorum. Bu işi gerçekten isteyen insanlara fırsat verirler umarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski atlas ~ 7 ay önce
Her gün istifa eden var sabah gelip tekrardan uçuşa gidiyorsun maaş az yolcu daha önemli atlas da bu iş için atlas doğru değil
zeus ~ 8 ay önce
14 atlas kaptani onurda ise basladi,for your information...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Appollo ~ 8 ay önce
Müsebiplerine kına göndereyim. Kendi ikballeri için çalışanlarının, arkadaşlarının haklarını çalanların; ikballeri değil, istikballeri dahi olmaz. Yolda görülüp selamlanmayınca anlayacaklar bazı şeyleri.
Qwerty ~ 8 ay önce
Sevgili atlasglobal. Umarım işten cıkarmalarda eski yeni olarak değil performansa göre cıkarmalar yapılır . Yan gelip yatan adam çok . Yenilerden pırıl pırıl insanlar var . Eskileriniz sizin şirketinizi geriye atanlar unutmayın! Onların ağzı cok laf yapıyır diye verimli sanmayın .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000