05 Şubat 2015, Perşembe 16:10:15

ATLASGLOBAL'DE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

Kurumsal kimliğini ve markasını “AtlasGlobal” olarak değiştiren havayolu şirketinin uçak içi dergisi JetLife da yenilenerek bundan böyle Glober adıyla okuyucularıyla buluşuyor.
  • Şirket olarak reklamlarını ilgiyle izliyorum. Çok yaratıclar. Bir tanesi vardi 69 lira olan hiç unutmam. Bir de para teklif etmeyin vardi. Reklam ekibi çok süper kek borek çörek hikaye. 40dk yolda da kek yemezsen ölmezsin.
  • ATS team ne olacak?
  • Yav uçak alın uçak uçak. AFA'dan gelen öğrencilere yer açılsın
  • Atlas nasıl ikramda en iyi açıklar mısın? Geçen gün sabah Atlas ile Izmir den Istanbul a gidip akşam Thy ile döndüm. Atlasta key mi istersiniz sandviç mi diye sorarken Thy de hem sandviç hem kek olan ikram paketi veriyorlar.

AtlasGlobal yolcularını bu ay uçakta farklı bir sürpriz bekliyor. Logosundan uçakların görünümüne ve kurumsal kimliğine büyük bir değişim içine giren Türkiye’nin en çok sevilen havayolu şirketlerinden AtlasGlobal’ın uçak içi dergisi JetLife da yenilenerek bundan böyle Glober adıyla okuyucularla buluşuyor.

Havayolu şirketinin aylık olarak yayınlanan uçak içi seyahat ve yaşam dergisi Glober, sadece değişen adıyla değil içeriğiyle de yolcuların büyük beğenisini topluyor. Farklı destinasyonlar, keyifli makale ve röportajlar, dünyadan ve Türkiye’den haberler, gezmeyi ve keşfetmeyi sevenlerin ilgisini çeken farklı yazıların yer aldığı Glober, ayrıca AtlasGlobal’le ilgili güncel haberler ve özel fırsatlara da yer veriyor.

Artık sadece Türkiye’nin değil, global bir havayolu olmanın ilk adımlarını atan AtlasGlobal’in dergisi Glober, bundan böyle yolcuların en yakın yol arkadaşı olmaya kararlı. Glober dergisine www.atlasglb.com/glober web sitesinden erişilebiliniyor.

ATLASGLOBAL'DE DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Atlasjeti seviyoruz. ~ 3 yıl önce
Şirket olarak reklamlarını ilgiyle izliyorum. Çok yaratıclar. Bir tanesi vardi 69 lira olan hiç unutmam. Bir de para teklif etmeyin vardi. Reklam ekibi çok süper kek borek çörek hikaye. 40dk yolda da kek yemezsen ölmezsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATS ~ 3 yıl önce
ATS team ne olacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yav uçak alın uçak uçak. AFA'dan gelen öğrencilere yer açılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Atlas nasıl ikramda en iyi açıklar mısın? Geçen gün sabah Atlas ile Izmir den Istanbul a gidip akşam Thy ile döndüm. Atlasta key mi istersiniz sandviç mi diye sorarken Thy de hem sandviç hem kek olan ikram paketi veriyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kek ~ 3 yıl önce
boyoz alsaydın :)))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000