12 Nisan 2018, Perşembe 11:15:03

Atlasglobal yaza hazırlanıyor

Geçtiğimiz aylarda Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Türk havacılık sektörünün gururu Atlasglobal, Türkiye’nin turizm sektöründeki hedeflerine katkı sağlamak için filosundaki uçakları ve tarifelerini yaz sezonuna hazırlıyor.
  • Atlasın antalyada ki kabin memuru başvurularına katıldım, tam bir fiyaskoydu 3 saatlik yol geldim beleğe kadar bide üstüne günesin temesinde bekledim, içeri girdiğim de kafasını kaldırıp suratıma bile bakmadı masada ki ASIL MUHTEREM, o sıcakta bi bardak su icer misin diyen, hoşgeldin, merhaba diyen olmadı. Görüsme sadece 2 dakika sürdü, boyum 1.64 çıktı 1 cm yüzünden o kadar yolu boşa gittim nezaketsizlikleri de cabası ayrıca 10 milyar gibi bi para alıcaklarmiş gecersen sınavı o da belli degil afa olursa alicaklar. Ben neyse de kızın biri izmirden gelmis yaziiiiik. Size boyu uzun aklı kıt insanlarla iyi uçuşlar
  • Atlas glb antalyada ki kabin memuru başvuruları için nereden başvuru yapıyoruz yardımcı olursanız minnet duyarim..
  • Mayistaki AYT-IST ucusumun once saatini degistirdiler, ok dedim. Iki gun once bir baktim ucusu tamamen iptal etmisler. Bana ne email ne mesaj geldi. Iyi ki bakmisim! 80 liraya almistim bileti. Simdi 1 ay kala gidip TKdan almak zorunda kaldim, 300 lira verdim. Bu zarar icin cok tesekkurler Atlas Global!
  • birçok hattançekiliyor halbuki? ne iş?

Geçtiğimiz aylarda Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Türk havacılık sektörünün gururu Atlasglobal, Türkiye’nin turizm sektöründeki hedeflerine katkı sağlamak için filosundaki uçakları ve tarifelerini yaz sezonuna hazırlıyor.

Geçtiğimiz aylarda Skytrax tarafından 4 yıldızla ödüllendirilen Atlasglobal, Türkiye’nin 2018 yılında 36 milyon yabancı turist getirme ve 34 milyar dolarlık turizm geliri elde etme hedefine katkı sunmak için yaz tarifesi üzerinde hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yaz özellikle Rusya, Almanya, İran gibi ülkelerden başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye gelecek turist sayısında ciddi artış bekleniyor.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’ye dünyanın farklı ülkelerinden milyonlarca turist taşıyan Atlasglobal, önümüzdeki dönemde bazı İstanbul çıkışlı destinasyonlara uçuşlarını azaltarak Antalya ve Dalaman’a yönelme kararı aldı.

UÇUŞ TALEBİ 3 MİSLİ ARTTI

Atlasglobal 2017 yaz sezonunda Antalya çıkışlı 15’e yakın BDT ülkesi şehirlerine haftada yaklaşık 80  tarifeli sefer düzenlemişti. Geçen yıl yakalanan yüksek yolcu memnuniyeti, bu yıl  talebin 3 misli artmasına ve BDT şehirlerine yapılan haftalık sefer sayısının çoğaltılmasına yol açtı. Bu nedenle hizmet filosu ve seferlerin revize edilmesi ile bazı hatların geçici süreyle kapatılmasına ve Antalya’ya ağırlık verilmesine karar verildi.

Avrupa’da Air France, KLM ve Air Serbia ile ortak (codeshare) uçuş yapılan Paris, Amsterdam ve Belgrad hatlarının yanı sıra Dusseldorf ve Londra uçuşları ile Tahran, Bağdat, Erbil, Cidde, Medine, Beyrut, Telaviv, Erivan, Kuveyt, Mikonos, Kıbrıs gibi uçuş noktalarına yapılan tarifeli seferlere ara verilmeden devam edilecek. Süleymaniye uçuşlarına ise Milli Güvenlik Kurulu tarafından yayımlanan NOTAM sona erdiğinde start verilecek olup Aktau, Çimkent gibi ara verilen hatlarda Ekim ayı itibariyle uçuşlara yeniden başlanması planlanmaktadır.

Yurtiçi hatlardaki İstanbul çıkışlı İzmir, Antalya, Trabzon, Bodrum ve Dalaman seferleri ise devam edecek.

Atlasglobal yaza hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Antalya ~ 2 ay önce
Atlasın antalyada ki kabin memuru başvurularına katıldım, tam bir fiyaskoydu 3 saatlik yol geldim beleğe kadar bide üstüne günesin temesinde bekledim, içeri girdiğim de kafasını kaldırıp suratıma bile bakmadı masada ki ASIL MUHTEREM, o sıcakta bi bardak su icer misin diyen, hoşgeldin, merhaba diyen olmadı. Görüsme sadece 2 dakika sürdü, boyum 1.64 çıktı 1 cm yüzünden o kadar yolu boşa gittim nezaketsizlikleri de cabası ayrıca 10 milyar gibi bi para alıcaklarmiş gecersen sınavı o da belli degil afa olursa alicaklar. Ben neyse de kızın biri izmirden gelmis yaziiiiik. Size boyu uzun aklı kıt insanlarla iyi uçuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlas ~ 3 ay önce
Atlas glb antalyada ki kabin memuru başvuruları için nereden başvuru yapıyoruz yardımcı olursanız minnet duyarim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umut ~ 3 ay önce
Mayistaki AYT-IST ucusumun once saatini degistirdiler, ok dedim. Iki gun once bir baktim ucusu tamamen iptal etmisler. Bana ne email ne mesaj geldi. Iyi ki bakmisim! 80 liraya almistim bileti. Simdi 1 ay kala gidip TKdan almak zorunda kaldim, 300 lira verdim. Bu zarar icin cok tesekkurler Atlas Global!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah allah ~ 3 ay önce
birçok hattançekiliyor halbuki? ne iş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000