23 Haziran 2017, Cuma 14:04:30

Atlasglobal Saraybosna seferlerine başladı

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal’in yeni uçuş noktası, "Balkanların kalbi" Saraybosna oldu. İstanbul- Saraybosna uçuşları, haftada 4 gün, karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.
  • Atlas en çok senin yorumuna güldüm ya bilmesen konuşuyon yada birşey bilmiyosun atlas jetten global e geçmesi ucuzlaştırmıyo büyüme anlamında global oluyo
  • Maaş verilmeyen F/O'larıda düşünsek biraz. Yeni destinasyonlar açılıyor, uçaklar neredeyse hep full ama bu çalışma şartları altında birde durumu iyi olmayanları düşününün biraz. Elinizi vicdanınıza götürün. Mazlumun ahı bu devranı anında söndürür umutmayın.
  • Peki bu kadar destinayon actiniz da insan ustu sekilde calistirdiginiz memurlarinizi dusundunuz mu Murat Bey! Yari baygin giden memurlarinizin halini hatrini arada bir sorun derim , gordugumuz seyler hic ic acici degil .
  • Artik buyume zamani Atlas.Su Pgs kadar ucagin olsaydi tk ya rakip olurdun. Bu cografyada sözün geçerdi. Haberlerinizi bekliyoruz :

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal’in yeni uçuş noktası, "Balkanların kalbi" Saraybosna oldu. İstanbul- Saraybosna uçuşları, haftada 4 gün, karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.

Uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisi doğrultusunda uçuş ağına yeni destinasyonlar eklemeyi sürdüren Atlasglobal, İstanbul-Saraybosna seferlerini başlattı. Atlasglobal, ilk uçuşunu 22 Haziran Perşembe günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Saraybosna Havalimanı’na gerçekleştirdi. Saraybosna Havalimanı’nda Atlasglobal’in ilk uçuşu için gerçekleşen etkinliğe Türkiye’nin Saraybosna Büyükelçisi Haluk Koç, Saraybosna Ticaret Müşaviri Sedat Yıldız, Saraybosna Kültür ve Tanıtma Müşaviri Soner Şahin, Saraybosna Havalimanı Direktörü Armin Kajmakoviç, Atlasglobal Satış Direktörü Recep Emanet ve Atlasglobal Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak katıldı.

Atlasglobal’in İstanbul - Saraybosna seferleri haftanın dört günü; Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri karşılıklı olarak gerçekleştirilecek.

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

Saraybosna’ya EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class'la daha fazla ayrıcalık

Atlasglobal yolcuları, Saraybosna uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebilecek. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.


 

Atlasglobal Saraybosna seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Thy çalışan ~ 1 yıl önce
Atlas en çok senin yorumuna güldüm ya bilmesen konuşuyon yada birşey bilmiyosun atlas jetten global e geçmesi ucuzlaştırmıyo büyüme anlamında global oluyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevap ~ 1 yıl önce
Benim yazdığımı anlayacak kapasitede olmadığın belli. Jet ifadesini kullananların ucuzcu olduğunu her hizmete para aldıklarını yazdım ki Atlas bu hizmetleri ücretsiz sağladığı ve şirketin low cost şirketi olmadığını kamuoyuna paylaşmış ve bunun içinde ifadeyi bıraktığından bahsettim lakin kapasiten yetersiz kalmış ki anca gülmüşsün.
İsyankar ~ 1 yıl önce
Maaş verilmeyen F/O'larıda düşünsek biraz. Yeni destinasyonlar açılıyor, uçaklar neredeyse hep full ama bu çalışma şartları altında birde durumu iyi olmayanları düşününün biraz. Elinizi vicdanınıza götürün. Mazlumun ahı bu devranı anında söndürür umutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan dolan ~ 1 yıl önce
Atlasglobalde maaş verilmeyen F/O olmadıgı gibi asgari ücret alan tek bir F/O bile bulunmamaktadır. Razı olanlar vardır ancak prensip gereği çalıştırılmamaktadırlar. AFA atlasa yetiyor artıyor bile. Bırakın karalamayı işinize bakın çalışın çabalayın görev alın biryerlerde.
İsyankar ~ 1 yıl önce
Bilip bilmeden konuşan sensin koçum... demekki atlastan iyi kardan pay alıyorsun yada iyi maaş veriyorlar sana. Sağdan soldan sallama bilgilerle gelme buraya. İspatlandımı sende kuyruğunu sıkıştırıp sus pus olursun.
WTF ~ 1 yıl önce
Ya arkadaş çalışmayın zorla mı çalıştırıyorlar. Kimse aldığı paradan memnun değil ama orada burada ağlamıyoruz yada işimizi aksatmıyoruz. Memnun değilsen basarsın istifayı delikanlı gibi gidersin.
Memurlarin iskencesi ~ 1 yıl önce
Peki bu kadar destinayon actiniz da insan ustu sekilde calistirdiginiz memurlarinizi dusundunuz mu Murat Bey! Yari baygin giden memurlarinizin halini hatrini arada bir sorun derim , gordugumuz seyler hic ic acici degil .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azores High ~ 1 yıl önce
Artik buyume zamani Atlas.Su Pgs kadar ucagin olsaydi tk ya rakip olurdun. Bu cografyada sözün geçerdi. Haberlerinizi bekliyoruz :

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000