21 Temmuz 2015, Salı 12:12:14

AtlasGlobal sadakat programını yeniledi

Global alanda büyüme hedefleri kapsamında kurumsal kimliğinde girdiği değişim süreci ile havacılık sektöründe dikkatleri üzerine çeken Atlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu sadakat programını da yeniledi.
  • Atlas Global Frankfurt Düsseldor ve Münihten Ankaraya. Köln den de Trabzona ucuyor
  • Sanirim bu iste de thy m&s in babasi bunyamin topcu nun parmagi var. Thy degerini bilemedi adamin. Basarilar sayin Topcu
  • Bu mil uygulamalarının modası Çoktan gecti pegasustan sonra Adamları ( TK ) vergisi yer olmaması Pegasus'un bilet fiyatından dah pahalı hemde 10-12 ya 10 numara yemek ve sürekli iç hatlar dahil içki ve duty free Den aldığın içkiyi içme özgürlüğü yaşasın Pegasus * çalışanı değilim turizmciyim sadece
  • Bu programlarin Şahı THY'nin miles&smiles uygulaması ve ondan sonrada pegasus un plus para hesabıdır. .. Gerisi uğraşmaya değmez. Örneğin kampanya yaptığı zaman pegasus tan 20 liradan izmire gidiş dönüş 40 liraya bilet alırsın uçuşan sonra hesabina 15 lira eklenir sende 25 liraya izmire gidip dönmüş olursun. (Uçağa binerken utanirsin) 5 veya 6 uçuşa hesabında 100 tl birikir onlara da bedava bilet alır bedava aldığın biletlerden de ucunca 50 lira hesabina yazılır onlarla da bedava bilet alıp ?.......... Bu kısır döngü böyle gider. Ne akla hizmet iştir anlamış değilim. Firmaya yazık oluyor dusuncesindeyim. ..

Global alanda büyüme hedefleri kapsamında kurumsal kimliğinde girdiği değişim süreci ile havacılık sektöründe dikkatleri üzerine çeken Atlasglobal Havayolları, yolcularına sunduğu sadakat programını da yeniledi.  Bugüne kadar “Jetmil” olarak hizmet veren program, yenilenerek zenginleşen içeriği ve sunduğu ek avantajlar ile “Atlasmiles” adıyla yolcuların beğenisine sunuldu.

Konuklarının seyahatini daha konforlu ve ayrıcalıklı kılmayı hedefleyen Atlasglobal’in yenilenen sadakat programı Atlasmiles, yolcularına eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor. Atlasmiles üyeleri, Atlasglobal Havayolları ile yaptıkları uçuşlarından mil kazanıyor ve kendilerine özel geliştirilen fırsatlardan yararlanabiliyor. Program ortağı havayolu ile yapılan uçuşlardan, alışverişlerden, otel konaklamaları, araba kiralama ve daha pek çok program ortağından yapılan harcamalardan mil  biriktirebilinecektir.

Atlasmiles, Bronze, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere 4 çeşit üyelik alternatifi sunuyor. Programın giriş kartı olan Bronze üyelik 1.000 Hoşgeldin mili kazanma fırsatı sunarken, her üyelik çeşidi ayrıca farklı avantajlar sağlıyor. Atlasmiles üyeleri uçuş yaptıkça, ön koltuk seçim ayrıcalığı, özel check-in bankosu, ekstra bagaj hakkı, pasaport kontrol sırasından hızlı geçiş, öncelikli boarding uygulaması, ücretsiz Business upgrade hakkı, havalimanı Lounge kullanımı ve daha pek çok ayrıcalık da kendilerinin oluyor.


 

AtlasGlobal sadakat programını yeniledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Ankara ~ 3 yıl önce
Atlas Global Frankfurt Düsseldor ve Münihten Ankaraya. Köln den de Trabzona ucuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ankara ~ 3 yıl önce
Atlas Global AirConso'nun full charterliyle Frankfurt'dan Ankara Kayseri Adana Elazig Gaziantepe ve Almanyanin bir kac sehrinden Türkiyeye ucuyor..
Uzman ~ 3 yıl önce
Sanirim bu iste de thy m&s in babasi bunyamin topcu nun parmagi var. Thy degerini bilemedi adamin. Basarilar sayin Topcu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 3 yıl önce
Bu mil uygulamalarının modası Çoktan gecti pegasustan sonra Adamları ( TK ) vergisi yer olmaması Pegasus'un bilet fiyatından dah pahalı hemde 10-12 ya 10 numara yemek ve sürekli iç hatlar dahil içki ve duty free Den aldığın içkiyi içme özgürlüğü yaşasın Pegasus * çalışanı değilim turizmciyim sadece

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamadım...! ~ 3 yıl önce
vallahi anlamadım...
7-77 ~ 3 yıl önce
bırak, turizmi bırak
En iyiler ~ 3 yıl önce
Bu programlarin Şahı THY'nin miles&smiles uygulaması ve ondan sonrada pegasus un plus para hesabıdır. .. Gerisi uğraşmaya değmez. Örneğin kampanya yaptığı zaman pegasus tan 20 liradan izmire gidiş dönüş 40 liraya bilet alırsın uçuşan sonra hesabina 15 lira eklenir sende 25 liraya izmire gidip dönmüş olursun. (Uçağa binerken utanirsin) 5 veya 6 uçuşa hesabında 100 tl birikir onlara da bedava bilet alır bedava aldığın biletlerden de ucunca 50 lira hesabina yazılır onlarla da bedava bilet alıp ?.......... Bu kısır döngü böyle gider. Ne akla hizmet iştir anlamış değilim. Firmaya yazık oluyor dusuncesindeyim. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000