15 Temmuz 2017, Cumartesi 09:12:43

Atlasglobal pilotu sahilde mahsur kaldı

Antalya’da Lara Plajı’na cipiyle giren Atlasglobal Vedat Dedoğlu, araç kumlara gömülünce mahsur kaldı.
  • Ulkemizin degerli havacilari bilincli sekilde yipratilmaktadir. Vedat kaptan daima dogrulari soyleyen, havaciligi ilk uctugu gunden itibaren en dogru sekilde yapmaya calisan bir kaptanimizdir. Hepimizin hatalari vardir, fakat Vedat kaptan hicbir zaman ucus emniyetini tehlikeye dusurmedigini biliyoruz. Turkiyemizin kurallara ve prensiplere bagli kaptanlarini yipratmamamiz gerekir. Ulkemizde var olan havaciligin kalitesi ve karliligi ancak prosedurlere dogru tam anlamiyla bagli havacilar sayesinde devam eder veya olusur. Saygilar.
  • hizaya gel. millete de eğlence lazım. bu kadar boş gezeni bulmuş airport, onlar da bu zırvaları okuyup eğleniyor. hey allahım ya ne günlere kaldık.
  • plaja insanlarin arasina rabayla girmeye hakki yok. bu gaptana ceza kesmek lazim.
  • bim kasiyeri otobuste durağını kaçırdı. pegasus hostesi dizisinin son bölümünü kaçırdı.tk pilotu mangal yaparkene etleri yaktı. uçak teknisyeni romanyada kulupte uçuk hesap ödedi. tk muhendisi servisin ön koltuğuna 1milyonuncu kez gerile gerile yine kuruldu. başteknisyen yine telsizde kulakları sağır etti.
Antalya’da Lara Plajı’na cipiyle giren Atlasglobal Vedat Dedoğlu, araç kumlara gömülünce mahsur kaldı.

Olay, sabah saatlerinde Muratpaşa İlçesi Lara Plajı’nda meydana geldi. Vedat Dedeoğlu, arkadaşlarının bulunduğu 07 CUL 05 plakalı ciple plaja geldi. Dedeoğlu’nun sahile kadar gittiği cip kuma gömüldü.

Dedeoğlu, ileri geri manevra yaparak çıkmaya çalışırken sahilde denize girenler durumdan rahatsız olup polisi aradı. Şikayet üzerine gelen polis inceleme başlatırken Dedeoğlu’nun yardımına cipi olan başka bir arkadaşı yetişti. Kuma çakılan cip, arkadaşının yardımı ile halatlarla çekilerek kurtarıldı.

Atlasglobal pilotu sahilde mahsur kaldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

Haber niteligi yok ~ 5 gün önce
Ulkemizin degerli havacilari bilincli sekilde yipratilmaktadir. Vedat kaptan daima dogrulari soyleyen, havaciligi ilk uctugu gunden itibaren en dogru sekilde yapmaya calisan bir kaptanimizdir. Hepimizin hatalari vardir, fakat Vedat kaptan hicbir zaman ucus emniyetini tehlikeye dusurmedigini biliyoruz. Turkiyemizin kurallara ve prensiplere bagli kaptanlarini yipratmamamiz gerekir. Ulkemizde var olan havaciligin kalitesi ve karliligi ancak prosedurlere dogru tam anlamiyla bagli havacilar sayesinde devam eder veya olusur. Saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habere bak ~ 6 gün önce
hizaya gel. millete de eğlence lazım. bu kadar boş gezeni bulmuş airport, onlar da bu zırvaları okuyup eğleniyor. hey allahım ya ne günlere kaldık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haksiz gaptan ~ 6 gün önce
plaja insanlarin arasina rabayla girmeye hakki yok. bu gaptana ceza kesmek lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
diğer haberler ~ 6 gün önce
bim kasiyeri otobuste durağını kaçırdı. pegasus hostesi dizisinin son bölümünü kaçırdı.tk pilotu mangal yaparkene etleri yaktı. uçak teknisyeni romanyada kulupte uçuk hesap ödedi. tk muhendisi servisin ön koltuğuna 1milyonuncu kez gerile gerile yine kuruldu. başteknisyen yine telsizde kulakları sağır etti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000