15 Aralık 2015, Salı 11:58:18

Atlasglobal Kayseri'ye başladı

Atlasglobal Havayolları, İstanbul-Kayseri seferlerine başladı.
  • EN SEVILEN HAVAYOLU ... ASR ATLAS GLOBAL SEVIYOR...
  • Bugün ilk defa atlasjet(atlasglobal) ile ilk defa yolculuk yapma firsati buldum. Cok cok hosuma gitti herkese öneririm. Düsseldorf-Istanbul 30 euro ya aldigim biletin yolculugu resmen thy den daha konforlu gecti. Yemek süper. Atlasglobal gercekten müsteri memnuniyetini önemsiyor..
  • Gelsin pastırmalar girdin sucuklar
  • İzmit izmir ve gaziantep için uçuşlar bekleniyor...bunu sadece atlas yapar...

Atlasglobal Havayolları uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisini Türkiye uçuşlarına da taşıyarak İstanbul’dan Kayseri uçuşlarına başladı.

14 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşen ilk uçuş için İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen törende, Atlasglobal yönetimi tarafından kokpit ve kabin ekibi çiçeklerle uğurlanırken, yolculara da lokum ikramı Atlasglobal’in Kayseri uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 19:50’de kalkarak 21:15’de Kayseri’de oluyor; Kayseri’den ise saat 06:45’de kalkarak 08:10’da İstanbul’a Atlasglobal’in Kayseri - İstanbul seferi ile seyahat eden yolcular, İstanbul bağlantılı olarak Düsseldorf, Paris, Londra, Amsterdam, Ercan, Zaporijya ve Lviv’e de uçuş gerçekleştirebiliyor.

Kayak ekipmanlarını ücretsiz taşıyor

Kayseri uçuşlarında EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden Atlasglobal’in İstanbul – Kayseri yolcuları firmanın özel fiyat, ücretsiz ikram gibi avantajlarının yanısıra, yanlarında bulunan bir kayak ekipmanını da ücretsiz taşıma hakkına sahip oluyor. Business Class ayrıcalıkları ile uçuş Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Kayseri uçuşlarında Business Class’ta seyahat edenler 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal’in Kayseri uçuşlarının biletleri EkonomiPlus’ta tek yön her şey dahil 49 TL’den başlayan özel fiyatlarla www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.
 

Atlasglobal Kayseri'ye başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

GÜL ~ 2 yıl önce
EN SEVILEN HAVAYOLU ... ASR ATLAS GLOBAL SEVIYOR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fbcologne ~ 3 yıl önce
Bugün ilk defa atlasjet(atlasglobal) ile ilk defa yolculuk yapma firsati buldum. Cok cok hosuma gitti herkese öneririm. Düsseldorf-Istanbul 30 euro ya aldigim biletin yolculugu resmen thy den daha konforlu gecti. Yemek süper. Atlasglobal gercekten müsteri memnuniyetini önemsiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misss ~ 3 yıl önce
Gelsin pastırmalar girdin sucuklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasglobal ~ 3 yıl önce
İzmit izmir ve gaziantep için uçuşlar bekleniyor...bunu sadece atlas yapar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000