09 Mart 2017, Perşembe 11:41:20

AtlasGlobal kapasitesini yüzde 33 artırdı

Uluslararası alandaki büyüme stratejisini bu yıl da sürdüren Atlasglobal, geçen yılın Şubat ayına oranla kapasite ve doluluk oranlarını hızla artırmaya devam ediyor.
  • FO 1400 tl maaş alıyor . Yanlış duymadınız uçuşlar dahil 1400 TL(100 saat dahi uçsa). Sivil havacılık da bu durumu izlemekle yetiniyor. Uçmasın o zaman diyemezsiniz. Zira hiçbir havayolunda uzun süredir alım yok.
  • en kısa zamanda mardıne ucuslarınızı beklıyoruz
  • Biraz kktc ercanla ilgilenin. Rezilliğinizden dolayı başka havayollarına dünya para veriyoruz
  • Bursa istiyoruz, beygir yapmıyor, bari siz yapın şu işi. % 81 doluluk oranı ilke ancak siz oturtabilirsiniz bu düzeni. SHGM ye girişimde bulunup en dolu, en kârlı hatlardan başlayın, alın AJ'nın elinden..

Türkiye’nin doğusuyla batısı arasında köprü oluşturma vizyonu çerçevesinde 35 ülkede 50’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Atlasglobal, Şubat ayında da başarılı bir performans sergiledi. Uluslararası bir havayolu şirketi olma hedefiyle büyüme ivmesini sürdüren Atlasglobal, toplam kapasitesini ve taşınan yolcu sayısını hızla artırıyor.

Şubat ayında toplam kapasitesini yüzde 33 artıran Atlasglobal, yine aynı ayda dış hatlar kapasitesini, yüzde 38 oranında artırdı. Şirketin iç hatlar kapasitesinde ise geçen senenin Şubat ayına kıyasla yüzde 28 oranında artış gerçekleşti.

DOLULUK ORANLARI HER GEÇEN AY ARTIYOR
Uçakların doluluk oranı yine geçen yılın Şubat ayına oranla yüzde 7 artış yakalayarak, yüzde 67’den yüzde 74’e yükseldi. Atlasglobal, dış hat seferlerinde ise doluluk oranı geçen senenin aynı dönemine kıyasla yüzde 10 artışla yüzde 58’dan yüzde 68’e ulaştırdı. İç hat seferlerinin doluluk oranı yüzde 1 artışla, yüzde 81’den yüzde 82’ye yükseldi.

Şirketin açıkladığı bu rapora göre, Şubat ayında toplam yolcu sayısında ise yüzde 46 oranında artış izlendi. Artış, toplam transit yolcularda yüzde 232, noktadan noktaya (P2P-Point to Point) toplam yolcu sayısında ise yüzde 29 oranında gerçekleşti. Bilet satışından elde edilen toplam gelir Şubat ayına oranla oranla yüzde 34 oranında arttı. Dış hat bilet satışlarında yüzde 58 artış elde edilirken, iç hat bilet satışlarında ise toplamda yüzde 10 oranında bir düşüş izlendi.

AtlasGlobal kapasitesini yüzde 33 artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Müthiş :) ~ 1 yıl önce
FO 1400 tl maaş alıyor . Yanlış duymadınız uçuşlar dahil 1400 TL(100 saat dahi uçsa). Sivil havacılık da bu durumu izlemekle yetiniyor. Uçmasın o zaman diyemezsiniz. Zira hiçbir havayolunda uzun süredir alım yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mardınlı acenta ~ 1 yıl önce
en kısa zamanda mardıne ucuslarınızı beklıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eyy atlas ~ 1 yıl önce
Biraz kktc ercanla ilgilenin. Rezilliğinizden dolayı başka havayollarına dünya para veriyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bursa ~ 1 yıl önce
Bursa istiyoruz, beygir yapmıyor, bari siz yapın şu işi. % 81 doluluk oranı ilke ancak siz oturtabilirsiniz bu düzeni. SHGM ye girişimde bulunup en dolu, en kârlı hatlardan başlayın, alın AJ'nın elinden..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000