10 Ağustos 2015, Pazartesi 12:23:59

AtlasGlobal kabin memurlarını taşıyan araç kaza yaptı

Atlasglobal kabin ekibini taşıyan araç Avcılar’da kaza yaptı. Servis şoförü ağır yaralanırken iki kabin memuru çeşitli yerlerinden yaralandı.
  • Öncelikle , yaşamış olduğumuz talihsiz kazanın tekrarı yaşanmamasını umut ederken , yaralı arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Şimşek Line firmasında , AtlasGlobal'ın servis ağının Operasyon Sorumlusu olarak , tahlihsiz kazanın yapılan incelemeler sonucunda polis raporlarında da kazanın Şimşek Line firmamıza bağlı Şöförümüzün hatasız olduğu ispatlanmıştır. Çalışma saatleri konusunda ise , mantıksal düşünmenizi ve hiç bir insanın 36 saat uykusuz kalması söz konusu olamıyacağını belirtmek isteriz. Yapılan kötü yorumlara istinaden , polemik yapmak isteyen saygın arkadaşların konu hakkında bilgi sahibi olmadan afaki konuşmalar ile kendilerini küçük düşürdüklerini belirtmek istiyoruz. Yapılan iyi yada kötü yorumlara saygımız olduğunu ancak , konu hakkında bilgi sahibi olmadan afaki konuşmalara aldırış etmemenizi rica eder , tahlisiz kazada yaralanmış arkadaşlarımıza tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,tekrarı yaşanmamasını umut ediyoruz. İyi Günler.
  • Ucuz paralara ucuz firmalarla çalışırsınız ve kaliteli hizmet almanız mümkün değildir. İnsan hayatının değeride olmaz. Kazada mağdur olanlara geçmiş olsun ancak bu son olmayacak. Şirketler artık kafasını değiştirmeli. Patronlar daha çok daha çok kazanacağım hırsında olursa ve çalışanların kuruşuna göz dikerse, o şirkette hiçbirşey yolunda gitmez ve daha çok kazalar olur.
  • AYNI TRASFERLERİ TÜRK HAVAK VAKFININ YÜRÜTTÜGÜ THY PERSONELİNİ TAŞIYAN SÜRÜCÜLERİNİN BAŞINA GELMEZ İNŞALLAH 12 SAAT HİÇ DURMADAN AÇ SUSUZ TRANSFER YAPLIYO TK'YA BİLGİNİZE...
  • sırket tarafından yapılan ozel saglık sıgortasınında bu kazayı karsılamadıgıda ayrı bi komedı!!yazık ne yazıkkı

Atlasglobal havayolu personelini taşıyan servis aracı kaza yaptı, şoför ile birlikte iki kabin memuru yaralandı. Görevlerini tamamlayan kabin memurlarını Atatürk Havalimanı’ndan alarak Avcılar istikametine doğru giden servis aracı, dün gece saat 23.00 sıralarında makas yaparak ilerleyen bir araç tarafından sıkıştırıldı.

Aynı aracın arkadan çarpmasıyla servis aracı kontrolden çıktı. Her iki araç da üst geçidin ayaklarına çarparak durabildi. Kaza sonrası araçta bulunan kabin memurları Münire Can ve Pınar Çakır çeşitli yerlerinden yaralanırken Esra Çelebi’nin ise kolu kırıldı.

Esra Çelebi, acilen ameliyata alındı. Servis şoförü ağır yaralanırken diğer araç şoförü olay yerinden kaçtı. Ancak polis kısa süre sonra araç sürücüsünü yakaladı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

©AirportHaber

AtlasGlobal kabin memurlarını taşıyan araç kaza yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Mutlu TAŞ ~ 3 yıl önce
Öncelikle , yaşamış olduğumuz talihsiz kazanın tekrarı yaşanmamasını umut ederken , yaralı arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Şimşek Line firmasında , AtlasGlobal'ın servis ağının Operasyon Sorumlusu olarak , tahlihsiz kazanın yapılan incelemeler sonucunda polis raporlarında da kazanın Şimşek Line firmamıza bağlı Şöförümüzün hatasız olduğu ispatlanmıştır. Çalışma saatleri konusunda ise , mantıksal düşünmenizi ve hiç bir insanın 36 saat uykusuz kalması söz konusu olamıyacağını belirtmek isteriz. Yapılan kötü yorumlara istinaden , polemik yapmak isteyen saygın arkadaşların konu hakkında bilgi sahibi olmadan afaki konuşmalar ile kendilerini küçük düşürdüklerini belirtmek istiyoruz. Yapılan iyi yada kötü yorumlara saygımız olduğunu ancak , konu hakkında bilgi sahibi olmadan afaki konuşmalara aldırış etmemenizi rica eder , tahlisiz kazada yaralanmış arkadaşlarımıza tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor,tekrarı yaşanmamasını umut ediyoruz. İyi Günler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 3 yıl önce
Ucuz paralara ucuz firmalarla çalışırsınız ve kaliteli hizmet almanız mümkün değildir. İnsan hayatının değeride olmaz. Kazada mağdur olanlara geçmiş olsun ancak bu son olmayacak. Şirketler artık kafasını değiştirmeli. Patronlar daha çok daha çok kazanacağım hırsında olursa ve çalışanların kuruşuna göz dikerse, o şirkette hiçbirşey yolunda gitmez ve daha çok kazalar olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜRK HAVAK ~ 3 yıl önce
AYNI TRASFERLERİ TÜRK HAVAK VAKFININ YÜRÜTTÜGÜ THY PERSONELİNİ TAŞIYAN SÜRÜCÜLERİNİN BAŞINA GELMEZ İNŞALLAH 12 SAAT HİÇ DURMADAN AÇ SUSUZ TRANSFER YAPLIYO TK'YA BİLGİNİZE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasmagdurları ~ 3 yıl önce
sırket tarafından yapılan ozel saglık sıgortasınında bu kazayı karsılamadıgıda ayrı bi komedı!!yazık ne yazıkkı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000