28 Haziran 2017, Çarşamba 10:00:55

Atlasglobal Beyrut uçuşlarına başladı

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal’in yeni uçuş noktası, "Ortadoğu’nun Paris’i" olarak anılan Beyrut oldu.
  • Geçen günlerde İstanbul-AYT yaptım. sürekli kullanıyorum. Yeni kabin memurları başlamış eğitimdeydiler sanırım. Biri ile konuştum. Önlisans Sivil havacılık bölümünü okumuş. Diğer memurlar lise mezunu. Bu kadar fark olur ! Somurtkan arkada kaka kiki. Yeni gelenlerin hepsi önlisans en az. Atlasglb büyümek istiyorsa zihinsel olarak bu lise mezunlarını hemen yollamalı. Üniversite okuyanlar çok fark ediyor.
  • Emek somurusu nedeniyle en uyuz oldugum sirket atlastir. Bir sirket, bir ulke elbet bu sekilde buyuyup gelisebilir. Ama bu is gucu somurusune yaslanip aldiklari yolun nasil katedildigi akillarda kalacaktir. Iktisadi anlamda uzun vadede sirketler sadece hizmet ya da urun satisiyla ayakta kalmazlar, beseri faktorler bir sirketi ayakta tutan prestij unsurudur. Bunu koruyamayan, sirf kar gudusuyle devamliligini saglamaya calisan isletmeler uzun vadede yok olmaya mahkumdur. Isin anlayamadigim kismi o kadar para alan yoneticilerin bunu goremeyecek kadar kapasitesiz olmasidir. Herkese saygilar, iyi calismalar dilerim.
  • Atlasın işi çok zor, ne yaptığı belli değil, renklendirilip renklendirilip birine satılmaya çalışınıyor izlenimi var.Hayırlısı
  • Almanya'dan direk Anadolu sefer isteriz

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal’in yeni uçuş noktası, "Ortadoğu’nun Paris’i" olarak anılan Beyrut oldu. 26 Haziran 2017 tarihinde başlayan İstanbul-Beyrut ve Adana- Beyrut uçuşları, haftada 2 gün karşılıklı olarak gerçekleştiriliyor.

Atlasglobal, uluslararası arenada şılıklı izlediği büyüme stratejisi doğrultusunda bu kez rotasını Beyrut’a çevirdi. Atlasglobal yolcuları Ortadoğu’nun Paris’i olarak tanınan Beyrut’a hem İstanbul hem de Adana’dan gidiş – dönüş 199$’dan başlayan fiyatlarla uçuyor. Atlasglobal’in Beyrut uçuşları İstanbul ve Adana’dan Pazartesi ve Perşembe günleri gerçekleşiyor.

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi
Beyrut’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Beyrut uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebilecek. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal Beyrut uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Yolcu ~ 1 yıl önce
Geçen günlerde İstanbul-AYT yaptım. sürekli kullanıyorum. Yeni kabin memurları başlamış eğitimdeydiler sanırım. Biri ile konuştum. Önlisans Sivil havacılık bölümünü okumuş. Diğer memurlar lise mezunu. Bu kadar fark olur ! Somurtkan arkada kaka kiki. Yeni gelenlerin hepsi önlisans en az. Atlasglb büyümek istiyorsa zihinsel olarak bu lise mezunlarını hemen yollamalı. Üniversite okuyanlar çok fark ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir Atlas Gercegi. ~ 1 yıl önce
Emek somurusu nedeniyle en uyuz oldugum sirket atlastir. Bir sirket, bir ulke elbet bu sekilde buyuyup gelisebilir. Ama bu is gucu somurusune yaslanip aldiklari yolun nasil katedildigi akillarda kalacaktir. Iktisadi anlamda uzun vadede sirketler sadece hizmet ya da urun satisiyla ayakta kalmazlar, beseri faktorler bir sirketi ayakta tutan prestij unsurudur. Bunu koruyamayan, sirf kar gudusuyle devamliligini saglamaya calisan isletmeler uzun vadede yok olmaya mahkumdur. Isin anlayamadigim kismi o kadar para alan yoneticilerin bunu goremeyecek kadar kapasitesiz olmasidir. Herkese saygilar, iyi calismalar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ac kapa ~ 1 yıl önce
Atlasın işi çok zor, ne yaptığı belli değil, renklendirilip renklendirilip birine satılmaya çalışınıyor izlenimi var.Hayırlısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anadolu ~ 1 yıl önce
Almanya'dan direk Anadolu sefer isteriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000