15 Mart 2017, Çarşamba 17:31:25

AtlasGlobal Belgrad seferlerine başladı

AtlasGlobal Havayoları Sırbistan'In başkenti Belgrad uçuşlarına bugün itibariyle başladı.
  • Öğrendiğime göre o gördüğünüz FO kardeşim 1400 tl maaş alıyor . Yanlış duymadınız uçuşlar dahil 1400 TL(100 saat dahi uçsa). Sivil havacılık da bu durumu izlemekle yetiniyor. Uçmasın o zaman diyemezsiniz. Zira hiçbir havayolunda uzun süredir alım yok.
  • F/O arkadaş, o eller cepten bi çıksın. Şirket temsil ediyorsun.
  • onur kaptanım saygılar
  • Air Serbia ile codeshare yapılmış. Air serbia zaten uygun fiyatla taşıyordu, umarım AG yolcu nemfaatine hareket etmeye devam eder. Para dövizden kazanılıyor. AG doğru tercihler yapmaya devam ediyor. Tebrikler.

AtlasGlobal Havayoları Sırbistan'In başkenti Belgrad uçuşlarına bugün itibariyle başladı.

Geçtiğimiz Şubat ayında açıklanan Belgrad hattının ilk uçuşu bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan gerçekleştirildi.

KK6602 sefer sayılı TC-AGO kuyruk tesilli Airbus A320 tipi uçakla saat 17.35'de gerçekleştirilen sefer öncesinde Belgrad yolcuları kontuarda çiçeklerle karşılandı.

AtlasGlobal'in Belgrad uçağı yerel saat ile 17.25'de Nikola Tesla Havalimanı'na iniş yapacak. Belgrad'dan 18.20'de İstanbul'a dönüş için havalanacak AtlasGlobal uçağı TSİ 22.00'da Atatürk Havalimanı'na teker koyacak.

Haftanın her günü karşılıklı icra edilecek uçuşlar bazı günler ise günde iki sefer olarak yapılacak. AtlasGlobal Belgrad seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Yazıklar olsun AtlasGlobale ~ 11 ay önce
Öğrendiğime göre o gördüğünüz FO kardeşim 1400 tl maaş alıyor . Yanlış duymadınız uçuşlar dahil 1400 TL(100 saat dahi uçsa). Sivil havacılık da bu durumu izlemekle yetiniyor. Uçmasın o zaman diyemezsiniz. Zira hiçbir havayolunda uzun süredir alım yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hımm ~ 11 ay önce
Çok bile alıyormuş işsiz bir sürü pilot var
Bilgin ~ 11 ay önce
F/O arkadaş, o eller cepten bi çıksın. Şirket temsil ediyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 11 ay önce
Nick-entry uyumu :)
cok bilginsin ~ 11 ay önce
atlasglobal reklamlarındaki Kaptan ve F/O 'nun ellerine dikkat edersen şirket nasıl temsil edilir anlarsın BİLGİN arkadaş. Eller cepte poz vermek şirket temsil etmeye uygun bir hareket olmasaydı reklamcılar kullanmazdı çok BİLGİN arkadaş.
cok bilginsin e ~ 11 ay önce
bizim ki 77cm unuttun galiba.....
yetmiş yedi ~ 11 ay önce
hocam kaç cm olduğu değil önemli olan zamanında kalkması !!!!
Eller cepten çıksın demişsin ~ 11 ay önce
O gördüğünüz FO 1400 tl maaş alıyor . Yanlış duymadınız uçuşlar dahil 1400 TL(100 saat dahi uçsa). Sivil havacılık da bu durumu izlemekle yetiniyor. Uçmasın o zaman diyemezsiniz. Zira hiçbir havayolunda uzun süredir alım yok.
kpt ~ 11 ay önce
onur kaptanım saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Codeshare ~ 11 ay önce
Air Serbia ile codeshare yapılmış. Air serbia zaten uygun fiyatla taşıyordu, umarım AG yolcu nemfaatine hareket etmeye devam eder. Para dövizden kazanılıyor. AG doğru tercihler yapmaya devam ediyor. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000