22 Haziran 2015, Pazartesi 17:07:58

Atlasglobal yarının pilotlarını “Yeşil Bina”sında eğitecek

Atlasglobal, sürdürülebilir ve global marka olma yolculuğunda önemli bir adım daha atarak, Atlantik Uçuş Akademisi (AFA)’yı, Beylükdüzü’ndeki Çebinatura Green Ofis’e taşıdı.
  • Genc yasta basarmis, FI olmus, ben de olabilseymisim keske
  • Arkasindan konusmayin arkadaslar,grubumuzdaki hanimefendinin esi kaptan pilottur,yabanci...
  • sorun orda ya işte,o bir SABİHA GÖKÇEN asla olamaz...
  • Heh bayanlara baskı yapılmadık bir burası kalmıştı. Meyve veren ağacı taşlayın zaten. Kıskanmayın çalışın sizin de olsun. hem de genç yaşta.

Atlasglobal, havayolu hizmetinin yanı sıra, bünyesinde bulundurduğu ve 2011 yılından beri eğitim veren Atlantik Uçuş Akademisi (AFA) ile uluslararası havacılık düzenlemelerine uygun olarak, hızlı büyüyen havacılık sektöründe artan nitelikli pilot ve kabin memuru ihtiyacını karşılamak için profesyonel kabin ekibi ve pilot eğitimi veriyor.

Atlasglobal, sürdürülebilir ve global marka olma yolculuğunda önemli bir adım daha atarak, Atlantik Uçuş Akademisi (AFA)’yı, Beylükdüzü’ndeki Çebinatura Green Ofis’e taşıdı.

Leed Gold (Yeşil Bina) Sertifikası’na sahip olan Çebinatura Green Ofis, yenilenebilir temiz enerjiyi teşvik eden, enerji tasarrufu sağlayan, çevreye saygılı yeni nesil binaların en son örneklerinden birisi olma özelliğine sahip.

3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi-ÇEDBİK Ödülüne layık görülen Çebinatura Green Ofis, Leed Gold kriterleri doğrultusunda elektrik enerjisi tüketiminde yüzde 38, su kullanımında yüzde 42 oranında tasarruf sağlıyor.

Çebinatura Green Ofis Beylikdüzü E-5 ' e sıfır, metrobüs durağına 20 adım mesafede bulunuyor.

Binanın dış cephesinde kullanılan Argon gazlı camlar, maksimum derecede ısı ve ses yalıtımı sağlıyor.

Binada, değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak çalışan VRV ısıtma soğutma sistemi mevcut.  A+ klima santralleri ise maksimum derecede enerji tasarrufu sağlıyor. Binanın çatısına konumlandırılan Güneş Enerjisi Panelleri ise ortak kullanım alanlarının giderini önemli ölçüde azaltıyor.

Dört kat otopark, iki kat dükkan ve 12 home office katı olmak üzere toplam 18 kattan oluşan yeşil binanın her katında brüt 65 / 81 / 90 / 140 ve 142 metrekare olmak üzere 5 farklı tipte 12 ofis bulunuyor. Toplam 21.000 metrekare alana sahip binanın her katı 1.200 metrekareden oluşuyor. Tüm ofislerin kendi otoparkları mevcut.Atlasglobal yarının pilotlarını “Yeşil Bina”sında eğitecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

... ~ 3 yıl önce
Genc yasta basarmis, FI olmus, ben de olabilseymisim keske

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Genç ~ 3 yıl önce
Bence kapasitesinden dolayı Line uçamamış ve FI olmaya karar vermiş.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Arkasindan konusmayin arkadaslar,grubumuzdaki hanimefendinin esi kaptan pilottur,yabanci...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eee ~ 3 yıl önce
Eee yani ?
kızın babasına ~ 3 yıl önce
sorun orda ya işte,o bir SABİHA GÖKÇEN asla olamaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayan FI' lar... ~ 3 yıl önce
Heh bayanlara baskı yapılmadık bir burası kalmıştı. Meyve veren ağacı taşlayın zaten. Kıskanmayın çalışın sizin de olsun. hem de genç yaşta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000