02 Kasım 2012, Cuma 14:54:00

"ATATÜRK HAVALİMANI ATIL DURUMA DÜŞEBİLİR"

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) ve Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, üçüncü havalimanı projesini değerlendirdi.
  • London dan selam buraya istanbuldan arkadas gondermisler. Hic birsey bilmeyen yanlis konusan biri thy genel muduru bizimle boyle konusmuyor. Biraz kaliteli kisilerle calsin, Bu tarz ne boyle bizden destek yok artik atlasjet e ingiltere turk acenteler birligi.
  • Gercekten acenta departmani son haliyle atlasjet de iyice zayif ladi.Acenta departmaninda hatirladigimiz Murat bey vardi, ondan sonra kan kaybi basladi onun yerine bir arkadas geldi, simdi yeni gelen arkadasla iyice kan kaybediyor. Buda su demek acenta lar artik cok onemli degil , internet, call center in satislari arti. Havayollari acente departmanlarina cok onem vermiyor. Personel ayirmanin bir anlami olmadigini dusunuyorlar. Niyazoglu turizm izmir.
  • Murat bey acenteler sizin icin cok onemliydi. Neden acente departmani bu halde, ilgisiz, ziyaret etmeyen , ulasilmaz.eskiden bu kadar duyarsiz degillerdi.En iyi acente departmani sizdeydi. buyuk havayoluyu oldunuz diyemi bize boyle davraniyorsunuz. (Safari turizm ercan )
  • 3.ncü hava limanı Türkiye için hayatidir. Hemen bitirilmelidir zira Ortadoğu transit merkezi olma şansını körfez hava yollarına kaptırırız.

Havalimanı için adres olarak Terkos Gölü çevresinin seçilmesinin uygun olduğunu söyleyen Ersoy, yeni havalimanı devreye girdiğinde Atatürk Havalimanı'nın atıl konuma düşeceğini söyledi.

Ersoy, "İki tane birbirine yakın havalimanında aynı anda iniş kalkış yaptıramazsınız, hava trafiğini organize edemezsiniz. Bu durum kapasite artışını negatif etkileyeceği için çok büyük bir ihtimalle Atatürk Havalimanı atıl konumuna düşecek" dedi.

Ersoy, Atatürk Havalimanı'nın özel uçuşla:r için kullanılabileceğini ya da kentsel dönüşüm kapsamında modern bir yerleşim yeri haline getirilebileceğini belirtti.

BİLET FİYATLARI İNEBİLİR

Ersoy, üçüncü havalimanıyla ilk etapta trafiğin iki misli artacağını belirterek yeni havayolu şirketlerinin kurulacağını öngördü.

Uluslararası havayollarının İstanbul'a seferlerini artıracağını kaydeden Ersoy, büyük oyuncuların Türkiye'de yatırım yapabileceğini ve bu durumun tüketiciye fiyat açısından olumlu yansımaları olabileceğini söyledi. (Cnbc-e)

"ATATÜRK HAVALİMANI ATIL DURUMA DÜŞEBİLİR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

London dan selam ~ 6 yıl önce
London dan selam buraya istanbuldan arkadas gondermisler. Hic birsey bilmeyen yanlis konusan biri thy genel muduru bizimle boyle konusmuyor. Biraz kaliteli kisilerle calsin, Bu tarz ne boyle bizden destek yok artik atlasjet e ingiltere turk acenteler birligi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alternatif satis kanalari onen gectigi icin ~ 6 yıl önce
Gercekten acenta departmani son haliyle atlasjet de iyice zayif ladi.Acenta departmaninda hatirladigimiz Murat bey vardi, ondan sonra kan kaybi basladi onun yerine bir arkadas geldi, simdi yeni gelen arkadasla iyice kan kaybediyor. Buda su demek acenta lar artik cok onemli degil , internet, call center in satislari arti. Havayollari acente departmanlarina cok onem vermiyor. Personel ayirmanin bir anlami olmadigini dusunuyorlar. Niyazoglu turizm izmir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden boyle oldu uzuluyoruz. ~ 6 yıl önce
Murat bey acenteler sizin icin cok onemliydi. Neden acente departmani bu halde, ilgisiz, ziyaret etmeyen , ulasilmaz.eskiden bu kadar duyarsiz degillerdi.En iyi acente departmani sizdeydi. buyuk havayoluyu oldunuz diyemi bize boyle davraniyorsunuz. (Safari turizm ercan )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 6 yıl önce
3.ncü hava limanı Türkiye için hayatidir. Hemen bitirilmelidir zira Ortadoğu transit merkezi olma şansını körfez hava yollarına kaptırırız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000