02 Temmuz 2017, Pazar 00:11:53

Antalya yolcuları AHL'de Çelebi personeline saldırdı

AtlasGlobal Havayolları'nın Antalya-İstanbul seferinin yolcuları Atatürk Havalimanı'nda Çelebi'nin yer hizmetleri personeline saldırdı.
  • Kontuarlar'da Atlas' ın gözlemci Personeli ortalar da olmadığı için, olan günahsız Çelebi Personeline oluyor.
  • kanunun,adaletin olmadığı ya da uygulanmadığı,saygının bittiği, bir insanın hırsızlıktan 210 sabıkasının olabildiği, adam vurup,bıçaklayıp tutuksuz yargılanabildiği, apronda çalışanların havaalanında uçak kapısında yolcuya saldırabildiği bir memlekette böyle olaylar normal...
  • Bu iki şirkette bu tarz olaylar hiç yaşanmaz.
  • O yüzden burda roman yazmaya gerek yokk. Çalışın anlayın sektördeki farkını. Arkadaşa da geçmiş olsun. Kötü bir olay yaşamış.

AtlasGlobal Havayolları'nın Antalya-İstanbul seferinin bazı yolcuları Atatürk Havalimanı'nda Çelebi'nin yer hizmetleri personeline saldırdı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Antalya'dan Atatürk Havalimanı'na gelecek AtlasGlobal uçağı yaklaşık 2 saatlik gecikmeye uğradı. Atatürk Havalimanı'na inen uçağın yolcularından bazılarının valizi de çıkmayınca gerginlik yaşandı. Valizi geciken yolcular Çelebi Yer Hizmetleri personeli ile sözlü münakaşaya girdi.

Sözlü tartışmanın ardından yolculardan bazıları Çelebi'de görev yapan H'ye saldırdı. Kaşı patlayan Çelebi personelinin Bakırköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı bildirildi.

Yaralanan personel, kendisini darp edenlerden şikayetçi oldu.

AirportHaber.com

Antalya yolcuları AHL'de Çelebi personeline saldırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

GRAVİTY ~ 8 ay önce
Kontuarlar'da Atlas' ın gözlemci Personeli ortalar da olmadığı için, olan günahsız Çelebi Personeline oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne desek boş ~ 1 yıl önce
kanunun,adaletin olmadığı ya da uygulanmadığı,saygının bittiği, bir insanın hırsızlıktan 210 sabıkasının olabildiği, adam vurup,bıçaklayıp tutuksuz yargılanabildiği, apronda çalışanların havaalanında uçak kapısında yolcuya saldırabildiği bir memlekette böyle olaylar normal...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaş ve Tgs ~ 1 yıl önce
Bu iki şirkette bu tarz olaylar hiç yaşanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çelebi anlatılmaz yaşanırr ~ 1 yıl önce
O yüzden burda roman yazmaya gerek yokk. Çalışın anlayın sektördeki farkını. Arkadaşa da geçmiş olsun. Kötü bir olay yaşamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000