02 Şubat 2015, Pazartesi 13:45:37

AFA FİLOSUNA 5 DIAMOND DAHA GELİYOR

AFA, Diamond firmasından 2015 model 5 uçak daha satın alıyor.
  • uçak alıyorsunuz iyi güzel.. Fakat teknik personel sayınız yetmiyor.. olan arkadaşlara az para çok iş politikası uyguluyorsunuz. önce personel demeyi öğrenmelisiniz..
  • Afa ekibinin aday ve başvuranlara kötü muamelesi ne olacak. Biraz ayaklarının yere basması lazım. Biz de insanız. Paramızda rezil olmak hoş değil
  • İş garantisi diye bir şey havacılıkta olmaz saf olmayın
  • THK ucus okulu bizi mağdur etti. 60.000 dolar paramız neredeyse içeride kalıyordu. Bizi ogrenci olarak Aldı. Sora SHGM'de sizi kabul etmiyor uçak sayımız yetersiz biraz bekleyin dediler. 3 ay bekleme sonunda bize 15.000 dolar daha verin biz üniversite olduk. Gökçen havacılık ile ayrildik dediler. Ha Eger 15.000 vermezseniz Gökçen havacılıktan paranzi Gidip kendiniz alın dediler. Ama verirseniz biz sizin yerinize alırız dediler.zar zor paramızı kurtardık. Uzak durun bence. Afa Candir.

AFA, Diamond firmasından 2015 model 5 uçak daha satın alıyor. Satın alınan uçakların 4 tanesi dizel motorlu 4 kişilik DA40, bir tanesi de çift motorlu DA42.

Tamamı bu ayın sonunda teslim alınacak eğitim uçakları için AFA 3 milyon Euro’luk bir yatırım daha yapmış oldu. Böylece AFA’daki uçak sayısı 15’i tek motorlu, 2 tanesi de çift motorlu olmak üzere 17 uçağa çıkmış oldu. Tamamı fabrika çıkışlı uçaklara sahip olan uçuş okulu bu yılın sonuna kadar uçak sayısını 20’e çıkarmayı planlıyor.

2011 de kurulan uçuş okulu şimdiye kadar mezun ettiği pilotların tamamını Atlasjet’te ikinci pilot olarak işe başlattı. Halen Atlasjet de ciddi bir ikinci pilot açığı olduğunu ifade eden yetkililer, bu arada yerli ve yabancı bazı havayolları ile görüşmeler yaparak, yakında Atlas’ın dışında bazı havayollarına da pilot yetiştirmeye başlayacak. 

AFA FİLOSUNA 5 DIAMOND DAHA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

olmuyor ~ 3 yıl önce
uçak alıyorsunuz iyi güzel.. Fakat teknik personel sayınız yetmiyor.. olan arkadaşlara az para çok iş politikası uyguluyorsunuz. önce personel demeyi öğrenmelisiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUAMELE ~ 3 yıl önce
Afa ekibinin aday ve başvuranlara kötü muamelesi ne olacak. Biraz ayaklarının yere basması lazım. Biz de insanız. Paramızda rezil olmak hoş değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İş garantisi diye bir şey havacılıkta olmaz saf olmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yahu ~ 3 yıl önce
yahu sana mı inansınlar yoksa biz işe girdik bize mi?
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
THK ucus okulu bizi mağdur etti. 60.000 dolar paramız neredeyse içeride kalıyordu. Bizi ogrenci olarak Aldı. Sora SHGM'de sizi kabul etmiyor uçak sayımız yetersiz biraz bekleyin dediler. 3 ay bekleme sonunda bize 15.000 dolar daha verin biz üniversite olduk. Gökçen havacılık ile ayrildik dediler. Ha Eger 15.000 vermezseniz Gökçen havacılıktan paranzi Gidip kendiniz alın dediler. Ama verirseniz biz sizin yerinize alırız dediler.zar zor paramızı kurtardık. Uzak durun bence. Afa Candir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000