25 Mayıs 2016, Çarşamba 08:35:18

Yolcu 360 hizmete başladı

Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da önemli iş birlikleri ve projeler gerçekleştiren AnadoluJet’in 2015 yılından bu yana üzerinde çalıştığı araç kiralama platformu Yolcu 360 hizmete başladı.
  • Ben yolcu360'ı 3-4 kez kullandım ve her seferinde memnun kaldım. Hatta bir arkadaşım önermişti ve onun tavsiyesi ile iphonuma uygulamasını indirdim ve her araba kiralayacağım zaman bakıyorum. Tüm arabaları kıyaslayıp bi ton seçenek sunuyorlar. Araba kiralamadan önce mutlaka göz atmakta fayda var diye düşünüyorum.
  • Vallaha aga çok hoşsun yaa :)) Ulan Anadolu Jet havayolu bile değil ki :D :D
  • BU HARİKA KAMPANYALAR DEVAM ETMELİ.ANADOLUJET DÜNYA DA SÖZ SAHİBİ BİR HAVAYOLU OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR.ONLAR KONUŞUR BİZ YAPARIZ. AKP
  • araç kiralama pahalı herhangi bir albenisi yok

Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da önemli iş birlikleri ve projeler gerçekleştiren AnadoluJet’in 2015 yılından bu yana üzerinde çalıştığı araç kiralama platformu Yolcu 360 hizmete başladı.

Türkiye’nin yeni araç kiralama platformu Yolcu360, AnadoluJet yolcuları için karada da konfordan ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunuyor. AnadoluJet, Yolcu360 ile araç kiralamanın önde gelen 7 firması ve 50 bini aşkın aracı tek noktada hizmet sunarak zamandan kazandırıyor. AnadoluJet yolcuları; Adana, İzmir, Adıyaman, Kayseri, Antalya, Batman, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Edremit, Erzincan, Erzurum, Ankara Esenboğa, Elazığ, Şanlıurfa, Gazipaşa, Gaziantep, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, İstanbul Sabiha Gökçen, Samsun, Trabzon, Van, Sivas, Bursa illerindeki Yolcu360 anlaşmalı araç kiralama ofislerinde bu hizmetten yararlanabiliyor.

Uçak biletlerini satın alan AnadoluJet yolcuları, ardından yolcu360.com adresi üzerinden araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Kampanya kapsamında AnadoluJet yolcuları Avis, Budget, Central, Enterprise, Europcar, Garenta ve Hertz markalarına ait araçları yüzde 35’e varan indirimlerle kiralayabiliyor. İndirim oranı araç kiralama firmasına, kiralanacak araç grubuna, kiralama süresine, aracın marka ve modeline göre değişiyor.

Silikon Vadisi’nden Türkiye’ye uzanan Yolcu 360 projesi

Yolcu 360; araç kiralama ve havalimanından servisin yanı sıra bir yolcunun ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri, en uygun fiyat ve seçeneklerle sunan bir seyahat arama sitesidir. Silikon Vadisi’nde bulunan uzman programlama ekibi ile yüksek teknoloji bir platform üzerine inşa edilerek; iştiraklerine özel raporlama, dinamik fiyatlandırma ve istatistik gibi birçok konuda hizmet veriyor. Geliştirdiği yapay zekâ, makine öğrenmesi gibi üst düzey teknolojiler ile maksimum düzeyde müşteri geri dönüşümü sağlıyor.

Türkiye’de araç kiralama sektörü giderek büyüyen bir sektör

Gün geçtikte daha fazla birey ve kurumun tercih etmeye başladığı araç kiralama hizmeti, Türkiye’de yaygınlığını artırmaya devam ediyor. Türkiye’de araç kiralama şirketlerinin 70 binden fazla araç filosu bulunuyor ve müşteriler tarafından günde ortalama 17 bin araç kiralanıyor. Sektörün müşteri sayısı ise 36 bine yaklaştı.

AnadoluJet ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no’lu çağrı merkezi aranabilir.

Yolcu 360 hizmete başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Ahmet Piramit ~ 3 ay önce
Ben yolcu360'ı 3-4 kez kullandım ve her seferinde memnun kaldım. Hatta bir arkadaşım önermişti ve onun tavsiyesi ile iphonuma uygulamasını indirdim ve her araba kiralayacağım zaman bakıyorum. Tüm arabaları kıyaslayıp bi ton seçenek sunuyorlar. Araba kiralamadan önce mutlaka göz atmakta fayda var diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUHTEŞEM'E ~ 2 yıl önce
Vallaha aga çok hoşsun yaa :)) Ulan Anadolu Jet havayolu bile değil ki :D :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUHTEŞEM ~ 2 yıl önce
BU HARİKA KAMPANYALAR DEVAM ETMELİ.ANADOLUJET DÜNYA DA SÖZ SAHİBİ BİR HAVAYOLU OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR.ONLAR KONUŞUR BİZ YAPARIZ. AKP

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hahahhaa ~ 2 yıl önce
Iyi gulduk, saolun :p
M. ~ 2 yıl önce
Dunyada? Dis hat ucuyor da bizim mi haberimiz yok?
kcolak ~ 2 yıl önce
araç kiralama pahalı herhangi bir albenisi yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000