03 Ağustos 2011, Çarşamba 13:30:51

VE TALHA GÖRGÜLÜ KONUŞTU...

Sky Airlines’ın yılda yüzde 15 ile 25 aralığında büyüyen iç hatlardan çekilmesiyle ilgili açıklama yapan Kayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, “Ben bir işadamıyım. 2 yıl sonra koşulların uygun olması durumunda tekrar iç hat uçuşlarına girmeyi düşünebilirim” dedi...
  • ne kadar para kaybettiniz bu iki yillik sürede Talha Bey. sizden sonra ic hatlar ucmaya calisan cengaverlere örnek olmasi acisindan soruyorum .
  • Ne yazık ki hiç tatmin edici bir haber değil. Madem bir iş adamısınız sizin hiç mi danışmanınız ve analistiniz yok? Söz konusu koşuların ne olduğunu hiç mi tahmin etmediniz? bu olabilecek bir is değil açıkçası. Yangından mal kaçırır gibi bir anda olup bitti herşey. Üzücü.
  • Yemedi yani...
  • çok bilen çok yanılır. Charterde cartlamasın dikkat.
Sky Airlines’in 15 Ocak 2011 tarihinde başlattığı iç hat uçuşlarını 3 Ağustos’ta durdurma kararı aldı. Habertürk’ten Ünsal Ereke’nin haberine göre, Sky Airlines'ın bağlı bulunduğu Kayı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, sektörde rekabete bağlı olarak ticari koşulların uygun şekilde oluşmadığını belirterek, “Bu ortamı görünce çekilme kararı aldık” dedi.
 
25 bine yakın bilet satılmıştı
 
Sky Airlines’ın iç hat uçuşlarını bitirme kararı sonrasında satışı gerçekleştirilen yaklaşık 25 bin civarında bilet sahibinden isteyene hemen ücretinin verileceği, isteyene ise AnadoluJet ile ulaşım imkânı sunulacak. Koşulların oluşması halinde 2 yıl sonra tekrar iç hatlara girebileceğini ifade eden Talha Görgülü, “Ben bir işadamıyım. 2 yıl sonra koşulların uygun olması durumunda tekrar iç hat uçuşlarına girmeyi düşünebilirim. Ancak şimdiki durum itibarıyla charter şirketi olarak operasyonlarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
VE TALHA GÖRGÜLÜ KONUŞTU...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
ne kadar para kaybettiniz bu iki yillik sürede Talha Bey. sizden sonra ic hatlar ucmaya calisan cengaverlere örnek olmasi acisindan soruyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ne yazık ki hiç tatmin edici bir haber değil. Madem bir iş adamısınız sizin hiç mi danışmanınız ve analistiniz yok? Söz konusu koşuların ne olduğunu hiç mi tahmin etmediniz? bu olabilecek bir is değil açıkçası. Yangından mal kaçırır gibi bir anda olup bitti herşey. Üzücü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yemedi yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çok bilen çok yanılır. Charterde cartlamasın dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000