27 Şubat 2017, Pazartesi 12:17:44

THY'ye 'Evet' tepkisi

THY'nin alt markası Anadolu Jet'in ücretsiz olarak dağıtılan magazin dergisinin bulmaca sayfasında evet kampanyasına destek verildiği iddia edildi.
  • Bulmaca meselesi algı operasyonu mudur,paranoya mıdır bilemem lakin çok iyi bildiğim bir şey var ki THY ve Anadolu Jet hükümetin borazanı olmanın yanı sıra muhalif hiçbir yayını senelerdir uçaklara sokmayan,hükümet ve cemaat birbirine girmeden önce zaman gazatesini milletin gözüne gözüne sokan saçma sapan bir kurum.Günden güne daha da saçmalaşıyor.Yabancı havayollarını tercih ediyorum neticede.
  • Artık evet kabus olmuş adamda :))) nee biri evet mi dedi :D hahahah
  • Hukumet dusmanlarinin, akp dusmanlarinin thy gibi hukumet yanlisi sirketlerde calismasini istemiyoruz. Bu ikiyuzluluktur. Madem hukumet dusmanisin ne isin var hukumet yanlisi bir sirkette?
  • Evet diyene herkese. NICIN. EWET. Lutfen yazinki bende evet diyeyim.

THY'nin alt markası Anadolu Jet'in ücretsiz olarak dağıtılan magazin dergisinin bulmaca sayfasında evet kampanyasına destek verildiği iddia edildi.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, uçaklarda ücretsiz olarak dağıtılan derginin son sayısındaki bulmaca sayfasında yer alan bir soruya tepki gösterdi. Yarkadaş, "Dergideki bulmacayı çözenler, büyük harflerle ‘evet’ yazmak zorunda kalıyor" dedi.

Yarkadaş, "THY'nin dergisinde 'hayır'ın karşıtı' diye soruyor, ‘evet’ cevabını yazdırıyorlar. Aynı sayfada ‘hayır’ cevabı verilecek bir soru da olsaydı kötü niyet aramazdım. Ancak böyle bir soru yok. Sinsi bir operasyon yapıyorlar" ifadesini kullandı.

THY ve Anadolu Jet'e ait uçaklarda Sözcü, Cumhuriyet, Aydınlık, Evrensel, Birgün ve Yeniçağ gibi gazetelerin dağıtılmadığını da vurgulayan Yarkadaş, dergilerde evet kampanyası yürütüldüğünü iddia etti.

THY'ye 'Evet' tepkisi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (142)

Aviator ~ 11 ay önce
Bulmaca meselesi algı operasyonu mudur,paranoya mıdır bilemem lakin çok iyi bildiğim bir şey var ki THY ve Anadolu Jet hükümetin borazanı olmanın yanı sıra muhalif hiçbir yayını senelerdir uçaklara sokmayan,hükümet ve cemaat birbirine girmeden önce zaman gazatesini milletin gözüne gözüne sokan saçma sapan bir kurum.Günden güne daha da saçmalaşıyor.Yabancı havayollarını tercih ediyorum neticede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korku ~ 11 ay önce
Artık evet kabus olmuş adamda :))) nee biri evet mi dedi :D hahahah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 11 ay önce
Hukumet dusmanlarinin, akp dusmanlarinin thy gibi hukumet yanlisi sirketlerde calismasini istemiyoruz. Bu ikiyuzluluktur. Madem hukumet dusmanisin ne isin var hukumet yanlisi bir sirkette?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Santa barbara ~ 11 ay önce
Evet diyene herkese. NICIN. EWET. Lutfen yazinki bende evet diyeyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000