10 Ağustos 2014, Pazar 15:54:12

SUNEXPRESS UÇAĞINDA İLGİNÇ OLAY

Antalya’dan İzmir’e hareket eden Sunexpress uçağı arıza sebebiyle geri döndü. Uçağın geri dönüş sebebi 'yakıt azlığı' olarak bildirildi.
  • 1-Dispatc hatalı hesap yapmıştır 2-Harekat memuru hatalı yakıt yükletmiştir 3-Kg-Lt-Lb hesapları karışmış Yakıt hatalı yüklenmiştir 4-Yakıt kaçağı olmuştur 5-Yakıt göstergesi arızalanmıştır 6-Farklı bir arıza durumu olup olayı yakıta bağlamışlardır Sonuçta zaman ve para kaybı dışında kimseye birşey olmamıştır , geçmiş olsun
  • Evet birtane ucak var Anadolujet yazili ama asil Sunexpress. Dikkatli bakmis olsalardi sayin yolcular anlardi Sunexpress ucagi oldugunu ama bir Yolcu olarak pek dikkat cekmiyor!
  • Sun'ci arkadaslar yakismiyor o uniforma size cikarin artik rahat etsin ankaralilar...
  • Airport haber, doğruluğunu teyit etmeden böyle yanlış kulaktan dolma haberler yapmayın, biraz araştırın zahmet olmazsa. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. Yakışmıyor size...

Antalya Havalimanı’ndan Sabah 07.35’de İzmir’e doğru hareket eden Sunexpress 7290 sefer sayılı yolcu uçağı yaklaşık 20-25 dakika uçtuktan sonra Antalya’ya geri döndü.

İzmir’e geldiklerini sanan yolcular valizlerini alarak indiğinde uçağın Antalya’ya geldiğini görünce şok yaşandı.

Kabin ekibinden bilgi isteyen yolcular uçağın yakıtının az olması gerekçesi ile Antalya’ya geri döndükleri cevabı ile karşılaştı. Uçaktaki yolcuların iddiasına göre uçakta yolculara hiçbir uyarı yapılmadan Antalya’ya geri gelindiğini söyledi. Valizlerini alan yolcular saat 10.00’da tekrar uçağa binerek İzmir’e hareket etti.

Yolcuların iddiasına göre Sunexpress biletli olmalarına rağmen ilk bindikleri uçağın Sunexpress değil AnadoluJet'e ait olduğu ifade edildi. Yolcular 10.00'da Sunexpress’e ait başka bir uçakla uçuşu gerçekleştirdi.

SUNEXPRESS UÇAĞINDA İLGİNÇ OLAY

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Sanal Pilot ~ 4 yıl önce
1-Dispatc hatalı hesap yapmıştır 2-Harekat memuru hatalı yakıt yükletmiştir 3-Kg-Lt-Lb hesapları karışmış Yakıt hatalı yüklenmiştir 4-Yakıt kaçağı olmuştur 5-Yakıt göstergesi arızalanmıştır 6-Farklı bir arıza durumu olup olayı yakıta bağlamışlardır Sonuçta zaman ve para kaybı dışında kimseye birşey olmamıştır , geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandas ~ 4 yıl önce
Evet birtane ucak var Anadolujet yazili ama asil Sunexpress. Dikkatli bakmis olsalardi sayin yolcular anlardi Sunexpress ucagi oldugunu ama bir Yolcu olarak pek dikkat cekmiyor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 4 yıl önce
Sun'ci arkadaslar yakismiyor o uniforma size cikarin artik rahat etsin ankaralilar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iphone ~ 4 yıl önce
Airport haber, doğruluğunu teyit etmeden böyle yanlış kulaktan dolma haberler yapmayın, biraz araştırın zahmet olmazsa. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. Yakışmıyor size...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000