01 Ağustos 2011, Pazartesi 18:56:42

SKY AIRLINES İÇ HAT UÇUŞLARINI DURDURDU!

Bugün sitemizde yayınladığımız "Sky Airlines İç Hat Uçuşlarını Durdurdu Mu? başlıklı haberimizin ardından Sky Havayolları'ndan yanıt gecikmedi. 7 aylık bir sürenin ardından şirket İç hat seferlerini durdurduğunu açıkladı...
  • 66,5 liraya aldığım bilet için anadolu jete 64 lira ödendiğine şahit oldum bildirmek istedim sadece
  • Merhaba; SKY Airlines ten almış olduğum Eylül ayına ait 15.09 Gidiş ve 18.09 Dönüş olmak üzere 3 kişilik almış Mart ayından ekonomik olsun diye almış olduğum uçuşları iptal ettiler ben gibi yüzlercesini mağdur ettiler Mart ayında almış olduğum ekonomik bileti şu anda 199,99 TL almak zorunda bırakılıyorum yıllık izin ve tatil planımızı bu kadar kolay harcayabilen bu hava yollarının bir an önce batması ve aynı şekilde yapmış oldukları planların o koltuklarında rahatça yüzlercesini mağdur edenlerin afişe edilmesini istiyorum konu ile ilgili dikkatinizi çekmek istedim. İyi Çalışmalar
  • Zamanında sudan sebeplerle kapının önüne konulan pilot ve kabin memurlarının ahını aldıkları için şuan iç hatlardan kapı dışarı edildiler.
  • Geçmişte haksız yere işten atılanları bir araya toplasak yeni ve büyük bir havayolu şirketi kurulurdu.Yazık.
İşte Sky Havayolları'ndan iç hat uçuşlarının durdurulduğuna dair yapılan o açıklama;

Kamuoyuna açıklama;

Temelleri 2000 yılında atılan Kayı Group tarafından atılan uluslarası alanda bir cok ödül sahibi 2010 yılında “Avrupa’nın en iyi charter şirketi” Sky Airlines, özellikle charter seferlerine gösterilen yogun talep ve charter uçuş hatlarının arttırılmasının doğması sonucunda 15 Ocak 2011 tarihinde başlattığı tarifeli iç hat seferlerini 3 Ağustos 2011 tarihiyle sonlandırma kararı almıştır.

Sky Airlines faaliyetlerine 16 uçaklık filosu ile 10 yıldır başarıyla yürüttüğü gibi ülkemize daha fazla döviz ve daha fazla turist sağlamak adına Avrupa’da devam edecektir.

Sky Airlines olarak bugüne kadar bizimle uçmayı tercih eden ve kısa sürede iç hat seferlerinde Sky Airlines’ı sektörün en önemli markalarından biri haline getiren, 450 binden fazla tarifeli iç hat yolcumuza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tüm kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz ki 3 Ağustos 2011 tarihinden sonraki dönemler için, bilet sahibi olan yolcularımız hiç bir şekilde mağdur edilmeyecektir. Tüm bilet sahibi yolcularımız bir Türk Hava Yolları markası olan Anadolujet ile uçuşlarını gerçekleştirebileceklerdir. Bilet sahibi tüm yolcularımız sms yoluyla bilgilendirecektir. Dileyen yolcularımız ise Sky Airlines’ın 444 91 91 numaralı çağrı merkezinden daha detaylı bilgi alabileceklerdir. Sky Airlines’ın dış hat seferleriyle ilgili olarak herhangi bir değişiklik söz konusu değildir. Dış Hat seferlerimiz bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da Sky konforu ile devam edecektir.

Saygılarımızla
Sky Airlines

©AirportHaber.com
SKY AIRLINES İÇ HAT UÇUŞLARINI DURDURDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

Misafir ~ 7 yıl önce
66,5 liraya aldığım bilet için anadolu jete 64 lira ödendiğine şahit oldum bildirmek istedim sadece

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Merhaba; SKY Airlines ten almış olduğum Eylül ayına ait 15.09 Gidiş ve 18.09 Dönüş olmak üzere 3 kişilik almış Mart ayından ekonomik olsun diye almış olduğum uçuşları iptal ettiler ben gibi yüzlercesini mağdur ettiler Mart ayında almış olduğum ekonomik bileti şu anda 199,99 TL almak zorunda bırakılıyorum yıllık izin ve tatil planımızı bu kadar kolay harcayabilen bu hava yollarının bir an önce batması ve aynı şekilde yapmış oldukları planların o koltuklarında rahatça yüzlercesini mağdur edenlerin afişe edilmesini istiyorum konu ile ilgili dikkatinizi çekmek istedim. İyi Çalışmalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Zamanında sudan sebeplerle kapının önüne konulan pilot ve kabin memurlarının ahını aldıkları için şuan iç hatlardan kapı dışarı edildiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Geçmişte haksız yere işten atılanları bir araya toplasak yeni ve büyük bir havayolu şirketi kurulurdu.Yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000