27 Şubat 2014, Perşembe 08:49:18

İSTANBUL-VAN UÇAĞI MUŞ'A İNDİ!

Van'daki olumsuz hava şartlarından dolayı İstanbul-Van seferini yapan yolcu uçağı Muş'a zorunlu iniş yaptı.
  • tepki muşa ındığımzden dolayı değil otobus kıralamadıkları ve ortada bırakıp yardımcı olmadıkları için di ..parası olan da vardı olmayanda ve yaslılar yaşı kucuk olup tek basına gelenler
  • 2 yil oncede ayni durumla karsilasmisdk thy otobus kiralayip yolculari vana goturmustu.. bence yine ayni hassasiyeti gostermeliydiler thy'e yakismadi!
  • Kaptan muşlu mu
  • tepki gösteren kişileri anlamıyorum, uçak olumsuz hava koşulları nedeniyle muş a inmiş. van da kötü bir kaza yapsaydı ne olacaktı ? mesela bazı seferler iptal ediliyor . sırf yolcu güvenliği için. isterse görüş açısı 1 metre bile olsa uçaklar sorunsuz uçuş yapabilir. bazı cahil insanlar bu seferlerin iptalinin kendilerinin iyiliği için olduğunu anlamıyor.

İstanbul'dan Van'a gelmekte olan ve 142 yolcusu bulunan AnadoluJet'in THY7202 sefer sayılı yolcu uçağı, Van'daki olumsuz hava şartlarından dolayı Muş Havalimanı'na iniş yaptı. Muş'ta bir süre bekleyen yolcu uçağı, Van'daki hava durumuna göre hareket edecek.

Bazı yolcular uçaktan inerek kendi imkanlarıyla Van'a hareket ederken, bazı yolcular ise duruma tepki gösterdi. 

Öte yandan, uçakta bulunan Taliha Salgın isimli yaşlı bir kadın fenalaşınca havalimanındaki sağlık görevlilerine haber verildi. Hipertansiyon hastası olan Salgın, uçakta yapılan ilk müdahalenin ardından Muş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İSTANBUL-VAN UÇAĞI MUŞ'A İNDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

eko ~ 4 yıl önce
tepki muşa ındığımzden dolayı değil otobus kıralamadıkları ve ortada bırakıp yardımcı olmadıkları için di ..parası olan da vardı olmayanda ve yaslılar yaşı kucuk olup tek basına gelenler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dogu ~ 4 yıl önce
2 yil oncede ayni durumla karsilasmisdk thy otobus kiralayip yolculari vana goturmustu.. bence yine ayni hassasiyeti gostermeliydiler thy'e yakismadi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 4 yıl önce
Kaptan muşlu mu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 4 yıl önce
kaptan italyan, f/o bulgar gocmeni eski denizci helikopter pilotu
ISC ~ 4 yıl önce
tepki gösteren kişileri anlamıyorum, uçak olumsuz hava koşulları nedeniyle muş a inmiş. van da kötü bir kaza yapsaydı ne olacaktı ? mesela bazı seferler iptal ediliyor . sırf yolcu güvenliği için. isterse görüş açısı 1 metre bile olsa uçaklar sorunsuz uçuş yapabilir. bazı cahil insanlar bu seferlerin iptalinin kendilerinin iyiliği için olduğunu anlamıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000