09 Şubat 2009, Pazartesi 08:27:05

Çorlu-Ankara seferlerinin detayları belli oldu

Yıllardır sadece charter seferlerine hizmet veren Çorlu Havalimanı 27 Şubat 2009 tarihinde AnadoluJet’in Ankara-Çorlu seferlerinin başlamasıyla Trakya bölgesi ile Anadolu arasındaki köprü görevini üstlenecek.
  • Bence her ilçeye bir havalimanı yapılmalı Trakya için.Belki beylikdüzünede bi tane yapılabilir.Hatta bir tane yetmez iki tane.
  • TRAKYA BÖLGESİ VE ÇORLU HALKINA HAYIRLI OLSUN. HAVA ALANI PERSONELİNİN DE GÖZÜ AYDION
  • Su anda iktidardaki partiye ne kadar muhalif olsam da , bunun secim yatırımı oldugunu düşünmüyorum,zira trakya bölgesinden ankaraya yolculuk yapan cok insan var ve bu hatta neredeyse tek bir firma hakim..İçinde bulundugumuz ekonomik koşul iyileşmeye başladıktan sonra bu alınan kararın ne kadar yerinde oldugu daha da iyi anlaşılacaktır.
  • doğrusunu söylemek gerekirse seçim yatırımı olduğu fazlasıyla açıktır. umarım diyeceğim hat seçimden sonra da çalışır. tabii bu sadece bir dilek.

AnadoluJet’in 27 Şubat 2009 tarihinde Ankara-Çorlu karşılıklı seferlerinin  başlamasıyla Trakya ile Anadolu arasındaki ulaşım Ankara bağlantılı seferle çok daha kolay olacak.

2009 yaz tarifesinde 25 uçuş noktasına ulaşması planlanan AnadoluJet’in Ankara-Çorlu seferleri, bir saatten daha kısa sürede Çorlu Havalimanı’na ulaşılabilen Çorlu (10 dk), Çerkezköy (20 dk), Tekirdağ (30 dk), Kırklareli(40 dk) ve Edirne (50 dk) ile Silivri (20 dk), Bahçeşehir (35 dk) ve Beylikdüzü (35 dk) gibi İstanbul’un ilçelerinden çıkış yapacak yolculara kolaylık sağlayacak.
 
 Yakın geçmişte filosunu yenileyen AnadoluJet, Tekirdağ-Çorlu seferlerini ilk etapta 149 koltuk kapasiteli ve henüz 2 yaşında olan Boeing 737-700 tipi uçağıyla gerçekleştirecek.

 28 Mart 2009 tarihine kadar bütün koltukların herşey dahil 59 TL’den satılacağı AnadoluJet’in Ankara-Çorlu seferlerinin tarifesi ise şöyle:

çorlu

Çorlu-Ankara seferlerinin detayları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bence her ilçeye bir havalimanı yapılmalı Trakya için.Belki beylikdüzünede bi tane yapılabilir.Hatta bir tane yetmez iki tane.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
TRAKYA BÖLGESİ VE ÇORLU HALKINA HAYIRLI OLSUN. HAVA ALANI PERSONELİNİN DE GÖZÜ AYDION

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Su anda iktidardaki partiye ne kadar muhalif olsam da , bunun secim yatırımı oldugunu düşünmüyorum,zira trakya bölgesinden ankaraya yolculuk yapan cok insan var ve bu hatta neredeyse tek bir firma hakim..İçinde bulundugumuz ekonomik koşul iyileşmeye başladıktan sonra bu alınan kararın ne kadar yerinde oldugu daha da iyi anlaşılacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
doğrusunu söylemek gerekirse seçim yatırımı olduğu fazlasıyla açıktır. umarım diyeceğim hat seçimden sonra da çalışır. tabii bu sadece bir dilek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000