24 Şubat 2010, Çarşamba 09:29:43

Bursa, AnadoluJet'le uçacak...

Bursa Yenişehir Havaalanı'ndan Sunexpress havayolu şirketinin çekilmesi ardından, Anadolujet 2 Nisan 2010 tarihinde Yenişehir-Ankara seferini yapacağını duyurdu.
  • sevgili Bursalı hemşerilerim; artık başkalarından fayda beklemek yerine niçin bir kac sanayici birlik olup İz air benzeri bir havacılık firmasını Bursaya Kurmuyorlar.Bu cok mu zor? Paraları mı yok.? Hepsi var ama istek yok. Artık şu Yunuseli işinide bir tarihe baglayıp orayı 2500 mt ye cıkaralım. İstanbula gitmeleri bırakalım.
  • Bursa Hakimiyet yazari kendine gore yazmis , ucak operasoyonlarinda maliyet cok yuksektir gelen firma bunlari goz onune tabii alacak cekme su ile degirmen donmez Anadolu Jet Ankara base li firmadir bu sekilde aktarmali tasimalari cok mantikli, Bursa konumu itibari ile Istanbula cok yakin bundan dolayi Yenisehir Hava alani istenildigi gibi hareketli degil buda cok normal ferry boat ile Istanbul Bursa yaklasik 1,5 saat. Ama Bursali girisimciler kendi firmalarini kurarsa pervaneli ucaklar burada kesin is yapar.
  • sivasın nüfüsü 650 bin az değil bursa konumu gereği uçak yönünden sıkıntılı yoksa bursanın büyüklüğünü tartışacak değilim gökçen 2 saat bildiğim kadarıyla kaldıki sizin o bağlantı kurduğunuz yerlere sivasında ihtiyacı var onuda unutmayın ha illede asyı derseniz istanbuldaki 1500 000 sivaslı ve ankaradaki 300bin sivaslıyıda söylemek lazım ben demiyorum tuik diyor ayrıca hergün tek sefer istanbul var
  • Sayın Anadolu Jet Yetkilileri Bursa-Muş neden Yok 250.000 MUŞLU yaşıyor bursada ricamız muşa sefer konması hatta direk bursa -muş karşılıklı olursa çok iyi olur olmaza ankara aktarmalı olsun cok ıyı olur

Sefer yapılacak günler Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olarak bildirildi. Yolcular, Ankara üzerinden aktarmalı Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Gaziantep, Adana, Bodrum, Antalya, Samsun, Şanlıurfa ve Hatay'a da gidebilecek.

Bursa Yenişehir Havaalanı'ndan, Sunexpress'in doluluk oranı bu kadar artmışken çekilmesi herkesi şaşırtmıştı. 15 Şubat itibari ile çekilen havayolu şirketine alternatif arayışları içine girilmişti.

Bursa, AnadoluJet'le uçacak...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
sevgili Bursalı hemşerilerim; artık başkalarından fayda beklemek yerine niçin bir kac sanayici birlik olup İz air benzeri bir havacılık firmasını Bursaya Kurmuyorlar.Bu cok mu zor? Paraları mı yok.? Hepsi var ama istek yok. Artık şu Yunuseli işinide bir tarihe baglayıp orayı 2500 mt ye cıkaralım. İstanbula gitmeleri bırakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bursa Hakimiyet yazari kendine gore yazmis , ucak operasoyonlarinda maliyet cok yuksektir gelen firma bunlari goz onune tabii alacak cekme su ile degirmen donmez Anadolu Jet Ankara base li firmadir bu sekilde aktarmali tasimalari cok mantikli, Bursa konumu itibari ile Istanbula cok yakin bundan dolayi Yenisehir Hava alani istenildigi gibi hareketli degil buda cok normal ferry boat ile Istanbul Bursa yaklasik 1,5 saat. Ama Bursali girisimciler kendi firmalarini kurarsa pervaneli ucaklar burada kesin is yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sivasın nüfüsü 650 bin az değil bursa konumu gereği uçak yönünden sıkıntılı yoksa bursanın büyüklüğünü tartışacak değilim gökçen 2 saat bildiğim kadarıyla kaldıki sizin o bağlantı kurduğunuz yerlere sivasında ihtiyacı var onuda unutmayın ha illede asyı derseniz istanbuldaki 1500 000 sivaslı ve ankaradaki 300bin sivaslıyıda söylemek lazım ben demiyorum tuik diyor ayrıca hergün tek sefer istanbul var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın Anadolu Jet Yetkilileri Bursa-Muş neden Yok 250.000 MUŞLU yaşıyor bursada ricamız muşa sefer konması hatta direk bursa -muş karşılıklı olursa çok iyi olur olmaza ankara aktarmalı olsun cok ıyı olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000