10 Kasım 2012, Cumartesi 10:46:51

ATATÜRK AHL'DE DE BÖYLE ANILDI

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 74. yıl dönümünde, adını verdiği Atatürk Havalimanı'nda anıldı. Törene havalimanı çalışanlarının yanı sıra yolcular da ilgi gösterdi.
  • BUGÜN TÜRKİYE'DE SENİN GİBİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TEN NEFRET EDENLERİN OLMASINA RAĞMEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YILLAR GEÇMESİNE RAĞMEN BAK HALA YAŞIYOR. ZAMAN ELBETTE GÖSTERECEK ESAS KİMLERİN TASFİYE OLACAĞINI... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, MEHMETÇİK VE TÜRK MİLLETİ OLMASAYDI BUGÜN SEN YA HAYATTA OLMAYACAKTIN, YA DA DİNİN, MİLLİYETİN, İSMİN HIRİSTİYAN ASILLI OLACAKTI. SENİN GİBİ KANI BOZUK, NANKÖR, HAİNLERE RAĞMEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SEVGİSİ HALA CAPCANLI İNSANLARIN KALBİNDE YAŞIYOR.
  • mahalle baskısının ayhan ı; "biraz edep yahu" bu kadar mı dolusunuz, bu kadar mısınız da her fırsatta ne varsa dökülüyorsunuz; elbette, ulu önder ATATÜRK ü sevmek zorunda değilsiniz, ama saygı duyacaksınız, bunu öğreneceksiniz, bu millet sizlere bunu da öğretecektir, mahalle baskısıymış...
  • 74 yıl geçsede siren sesiyle yolda geçen arabayı durdurup içindekiler din din ırk farketmeden dışarı çıkarıp ayağa dikebilen işine koşturan vatandaşı durduran yolcu alma hevesiyle köşe kapmaca oynayan minibüsçüyü bile arabasını sağa çektirip içindeki yolcularla saygı duruşuna dizen ve bunları asmadan kesmeden milletine saygısızlık yapmadan çalmadan çırpmadan milletin gücünü kendi menfaatine kullanmadan bir lider daha göster sen önünde diz çökelim !!!! bütün bir ülkeyi bir dakika canı gönülden saygı duruşuna dikebilen tek liderdir MUSTAFA KEMAL ATATÜRK katıksız içten büyük bir sevgi görmeden aşık olunan bir adam görmeden 74. yıldır izinden yürütebilen bir komutan bir insan senin kafanın bunları almaması çok normal zaten almaya çalışmasın siz bu milletin gönlünden ne silebilirsiniz atasını ne unutturabilirsiniz bu yüzden zaten bütün bu kahroluşlarınız hakaretleriniz terbiyesiz saygısızlığınız !! yazık sizlere ..
  • Ulu Önderimizi saygıyla anıyorum, huzur içinde yatsın. Bu millet sana minnettardır. Fatma Girik onca yaşına rağmen çok dinç görünüyor, uzun ömürler dilerim

Atatürk Havalimanı'nda saat 09.05'te büyük önder Mustafa Kemal Atatürk için havalimanı çalışanları, polisler ve yolcular saygı duruşunda bulundu. Atatürk Havalimanı'nda hayat iki dakika dururken, yabancı yolcularda saygı duruşuna katıldı.

Öte yandan yolculuk yapmak üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Yeşilçam'ın ünlü sanatçılarından Fatma Girik de törene katıldı. Girik, "Atatürk için 2 dakika saygı duruşunda bulunduk. Bu çok güzel bir duygu ancak yetmez, her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının onun huzurunda bir ömür boyu saygı duyması gerekir" dedi.

Havayolu şirketlerinin tamamı 10 Kasım dolayısıyla resmi internet sitelerinde mesaj yayınladı.

Bu arada Anadolujet'in 10 Kasım dolayısıyla Esenboğa Havalimanı'nda Atatürk sergisi açacağı kaydedildi.

AHL'DEN 10 KASIM GÖRÜNTÜLERİ

ATATÜRK AHL'DE DE BÖYLE ANILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

NANKÖR, ATASINI İNKAR EDEN, ŞEREFSİZ AYHAN ~ 5 yıl önce
BUGÜN TÜRKİYE'DE SENİN GİBİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TEN NEFRET EDENLERİN OLMASINA RAĞMEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YILLAR GEÇMESİNE RAĞMEN BAK HALA YAŞIYOR. ZAMAN ELBETTE GÖSTERECEK ESAS KİMLERİN TASFİYE OLACAĞINI... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, MEHMETÇİK VE TÜRK MİLLETİ OLMASAYDI BUGÜN SEN YA HAYATTA OLMAYACAKTIN, YA DA DİNİN, MİLLİYETİN, İSMİN HIRİSTİYAN ASILLI OLACAKTI. SENİN GİBİ KANI BOZUK, NANKÖR, HAİNLERE RAĞMEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SEVGİSİ HALA CAPCANLI İNSANLARIN KALBİNDE YAŞIYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahalle baskısı ~ 5 yıl önce
mahalle baskısının ayhan ı; "biraz edep yahu" bu kadar mı dolusunuz, bu kadar mısınız da her fırsatta ne varsa dökülüyorsunuz; elbette, ulu önder ATATÜRK ü sevmek zorunda değilsiniz, ama saygı duyacaksınız, bunu öğreneceksiniz, bu millet sizlere bunu da öğretecektir, mahalle baskısıymış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
"mahalle baskısı" diye zırvalayan arkadaşa ~ 5 yıl önce
74 yıl geçsede siren sesiyle yolda geçen arabayı durdurup içindekiler din din ırk farketmeden dışarı çıkarıp ayağa dikebilen işine koşturan vatandaşı durduran yolcu alma hevesiyle köşe kapmaca oynayan minibüsçüyü bile arabasını sağa çektirip içindeki yolcularla saygı duruşuna dizen ve bunları asmadan kesmeden milletine saygısızlık yapmadan çalmadan çırpmadan milletin gücünü kendi menfaatine kullanmadan bir lider daha göster sen önünde diz çökelim !!!! bütün bir ülkeyi bir dakika canı gönülden saygı duruşuna dikebilen tek liderdir MUSTAFA KEMAL ATATÜRK katıksız içten büyük bir sevgi görmeden aşık olunan bir adam görmeden 74. yıldır izinden yürütebilen bir komutan bir insan senin kafanın bunları almaması çok normal zaten almaya çalışmasın siz bu milletin gönlünden ne silebilirsiniz atasını ne unutturabilirsiniz bu yüzden zaten bütün bu kahroluşlarınız hakaretleriniz terbiyesiz saygısızlığınız !! yazık sizlere ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ağzınıza sağlık kardeşim. ~ 5 yıl önce
Yaşasın MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...
Fatma Girik ~ 5 yıl önce
Ulu Önderimizi saygıyla anıyorum, huzur içinde yatsın. Bu millet sana minnettardır. Fatma Girik onca yaşına rağmen çok dinç görünüyor, uzun ömürler dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000