03 Ekim 2010, Pazar 17:46:06

Arızalanan Anadolujet uçağı havalandı

AnadoluJet'e ait Antalya - Ankara seferini yapması planlanan Boeing 737 tipi uçak 11.40'ta hareket edeceği sırada arızalandı. AnadoluJet uçağının yolcuları Antalya Havalimanı'nda 6 saatlik rötara maruz kaldı.
  • TAM LAÇKA BİR YÖNETİM MAALESEF 5 SAAT 50 DAKİKALIK ROTARI BİZZAT YAŞADIM YETKİLİLERİN BOZUK UÇAĞI TAMİR EDİP SEFERE KOYMA İSTEKLERİ YOLCULARIN AŞIRI İTİRAZLARI İLE ÖNLENDİ. GETİRİLEN BİR BAŞKA UÇAKLA SEYAHATİMİZ TAMAMLANDI O SÜRE BOYUNCA YAŞLILAR HASTA YOLCU VE ÇOCUKLAR ÇOK ZOR ANLAR YAŞADILAR. YETKİKLİLERİN EN BÜYÜK AYIBI YENİ UÇAK GETİRTMEYE ÇOK GEÇ (ANCAK YOLCULARIN BAĞIRIĞ ÇAĞIRMASI SONUCU) KARAR VERMELERİ İDİ..
  • Sayın yolcular rötar için biraz da yer işletmecilerini sıkıştırsanız. Ya da uçağa sallana sallana gelen son 10 metre kala cep telefonu ile son çok önemli aramalarını yapan eşyalarını sağda solda unutup uçağı emniyet aramasına zorunlu kılan yolculara kızsanız. Her konuda şirketler suçlu değil. Çünkü bu iş yalnız yapılmıyor.
  • yine cahilce bir yorum yanitlar soyle: -Anadolu Jet filosu THY den ayri Anadolu Jet filosunda 22 ucak var -Otubus gibi bu kalkamadi digeri kalksin demek cok sacma.Oraya yeni bir ucagin gelmesi ile degistirilmek uzere parca gonderilmesi hemen hemen ayni suredir -Rotarlar konusunda aktuel kalkis ve varis zamanlari web de var ve dogrudur Pegasusun yayinladigi gibi uydurma degil -Ozel havayollari veya bir baska havayolu olsun ariza arizadir.Onemli olan ucus emniyetidir.Arizaya bagli rotarlar her havayolunda olur.Bir keresinde British Airways ile New York ta bir tam gun bekledik arizali parca degisti ve ucak oyle havalandi. -Bir baska yorumcu da tazminat demis IATA kurallarinca boyle bir tazminat yoktur.Transit iseniz konaklama saglarla o
  • Antalya'dan rötarsız kalktığını görmedim. Kabahat binende.
Edinilen bilgiye göre TK7023 sefer sayılı Antalya - Ankara seferini yapacak olan Boeing 737 tipi Anadolujet uçağında bir arıza sonucu 6 saatlik rötar yaşandı.

İstanbul'dan ilk uçakla Antalya'ya gönderileceği açıklanan parçanın beklenmesi esnasında bazı yolculular uçak personeli ve diğer yetkililerle tartıştılar. 

Arızalı parçanın yenisi saat 16.45'de İstanbul'dan Antalya'ya gönderildi. Parça'nın değişiminden sonra 17:40'da hareket eden uçağın 18:50'de Ankara'da olması bekleniyor.

©AirportHaber
Arızalanan Anadolujet uçağı havalandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
TAM LAÇKA BİR YÖNETİM MAALESEF 5 SAAT 50 DAKİKALIK ROTARI BİZZAT YAŞADIM YETKİLİLERİN BOZUK UÇAĞI TAMİR EDİP SEFERE KOYMA İSTEKLERİ YOLCULARIN AŞIRI İTİRAZLARI İLE ÖNLENDİ. GETİRİLEN BİR BAŞKA UÇAKLA SEYAHATİMİZ TAMAMLANDI O SÜRE BOYUNCA YAŞLILAR HASTA YOLCU VE ÇOCUKLAR ÇOK ZOR ANLAR YAŞADILAR. YETKİKLİLERİN EN BÜYÜK AYIBI YENİ UÇAK GETİRTMEYE ÇOK GEÇ (ANCAK YOLCULARIN BAĞIRIĞ ÇAĞIRMASI SONUCU) KARAR VERMELERİ İDİ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın yolcular rötar için biraz da yer işletmecilerini sıkıştırsanız. Ya da uçağa sallana sallana gelen son 10 metre kala cep telefonu ile son çok önemli aramalarını yapan eşyalarını sağda solda unutup uçağı emniyet aramasına zorunlu kılan yolculara kızsanız. Her konuda şirketler suçlu değil. Çünkü bu iş yalnız yapılmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yine cahilce bir yorum yanitlar soyle: -Anadolu Jet filosu THY den ayri Anadolu Jet filosunda 22 ucak var -Otubus gibi bu kalkamadi digeri kalksin demek cok sacma.Oraya yeni bir ucagin gelmesi ile degistirilmek uzere parca gonderilmesi hemen hemen ayni suredir -Rotarlar konusunda aktuel kalkis ve varis zamanlari web de var ve dogrudur Pegasusun yayinladigi gibi uydurma degil -Ozel havayollari veya bir baska havayolu olsun ariza arizadir.Onemli olan ucus emniyetidir.Arizaya bagli rotarlar her havayolunda olur.Bir keresinde British Airways ile New York ta bir tam gun bekledik arizali parca degisti ve ucak oyle havalandi. -Bir baska yorumcu da tazminat demis IATA kurallarinca boyle bir tazminat yoktur.Transit iseniz konaklama saglarla o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Antalya'dan rötarsız kalktığını görmedim. Kabahat binende.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000