21 Mayıs 2014, Çarşamba 08:06:36

ANTALYA-NEVŞEHİR UÇUŞLARI İPTAL EDİLDİ

Türkiye’nin iki önemli turizm merkezi olan Nevşehir ile Antalya arasında Mayıs ayı içerisinde AnadoluJet tarafından başlatılacağı duyurulan uçak seferleri iptal edildi.
  • Gelmesin Turkiyeye turist falan, yazık insanlara. Bu kadar itin kopuğun oldugu yerde işleri olmasın.
  • SAW-KCM baslasin
  • Acentelerin lafı ile plan yapmak hata olurdu zaten.anadolujet garanti almadan bu hatta girmemesi gayet doğal .
  • Bu hattan para kazanan bir suru otobus acentesi var. Kayseri gibi antalya-nevşehir uçuşunu gururuna yediremeyen bir şehir var. Bunlardan dolayı yakın coğrafyadaki gelişmeleri bahane edip sefetleri iptal eden bir anadolujet var. Çevresinden bihaber hemşehri vekillerimiz var. Olmayaydı çoktan başlardı. Emin olun.

Nevşehir ile Antalya arasında Mayıs ayında AnadoluJet tarafından başlatılacağı duyurulan uçak seferleri iptal edildi.

Konuyla ilgili olarak AnadoluJet yetkililerince yapılan açıklamada, deniz turizminin başkenti Antalya ile kültür turizminin en önemli durağı Kapadokya’yı birleştirerek iki nokta arasında yerli ve yabancı turistlerin ulaşımını kolaylaştırmak ve turizm potansiyelini arttırmak amacıyla AnadoluJet’in Nevşehir (Kapadokya) - Antalya seferlerinin hat açılış tanıtımını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği hatırlatıldı. Buna karşın Türkiye’ye gelmesi beklenen yabancı turist sayısının beklenin altında seyretmesi dolayısıyla uçuşların askıya alındığını kaydeden firma yetkilileri, “Yakın coğrafyamızdaki ülkelerde yaşanan gelişmeler, turizm ve ulaşım sektörünün planlarını değiştirdi. Ülkemize gelmesi beklenen yabancı turist sayılarının beklenenin altında seyretmesi nedeniyle Nevşehir (Kapadokya) - Antalya hattımızın açılışını askıya almak durumunda kaldık. Yaşanan olumsuzluğun en kısa zamanda ortadan kalkmasını ve uçuşları yeniden gündemimize alabilmeyi umut ediyoruz” dedi. 

ANTALYA-NEVŞEHİR UÇUŞLARI İPTAL EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Gelmesin Turkiyeye turist falan, yazık insanlara. Bu kadar itin kopuğun oldugu yerde işleri olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 4 yıl önce
SAW-KCM baslasin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Acentelerin lafı ile plan yapmak hata olurdu zaten.anadolujet garanti almadan bu hatta girmemesi gayet doğal .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu hattan para kazanan bir suru otobus acentesi var. Kayseri gibi antalya-nevşehir uçuşunu gururuna yediremeyen bir şehir var. Bunlardan dolayı yakın coğrafyadaki gelişmeleri bahane edip sefetleri iptal eden bir anadolujet var. Çevresinden bihaber hemşehri vekillerimiz var. Olmayaydı çoktan başlardı. Emin olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000