14 Ekim 2014, Salı 11:30:12

ANADOLUJET'TEN YENİ KAMPANYA

AnadoluJet, ekonomik ve konforlu seyahat olanakları sunmaya devam ediyor.
  • Harika bir kampanya:)
  • K.marasa hayirli olsun insallah

AnadoluJet, ekonomik ve konforlu seyahat olanakları sunmaya devam ediyor. 13 Ekim 2014-03 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’ten Kahramanmaraş,  Adıyaman, Çorlu, Gazipaşa, Çanakkale, Konya ve Hatay illerine, uçuş tarihinden en az 7 gün önce gidiş - dönüş bilet satın alan AnadoluJet yolcuları, ücreti düşük olan uçuşlarının sadece vergisini ödeyerek 20 Ekim 2014 - 10 Ocak 2015 tarihleri arasında seyahatlerini gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında Konya uçuşunu kullanacak yolcular ise Kasım sonuna kadar bu özel promosyondan yararlanabiliyor.

AnadoluJet,  Ankara - Kahramanmaraş, Ankara -Adıyaman, Ankara - Çorlu, Ankara - Gazipaşa, Ankara – Çanakkale, Ankara - Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen - Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen - Konya uçuşlarını kapsayan çok özel bir kampanya başlatıyor.

13 Ekim 2014  – 03 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet web sitesinde kampanya detayını anlatan bölümde yer alan özel indirim kodu ile Kahramanmaraş, Adıyaman, Çorlu, Gazipaşa, Çanakkale, Hatay ve Konya illerine tek kişilik uçak bileti alan tüm yolcular, ücreti düşük olan uçuşlarının biletine sadece vergilerini ödeyerek sahip oluyor. Kampanya dâhilindeki Konya uçuşunu kullanacak yolcular ise Kasım sonuna kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

Sadece anadolujet.com adresi üzerinden alınacak biletler için geçerli olan kampanyadan yararlanan AnadoluJet yolcuları 20 Ekim 2014-10 Ocak 2015 tarihleri arasında gönüllerince seyahat ediyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

ANADOLUJET'TEN YENİ KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar

Floridi ~ 4 yıl önce
Harika bir kampanya:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 4 yıl önce
K.marasa hayirli olsun insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000