08 Eylül 2015, Salı 12:49:38

Anadolujet'ten Kocaeli-Trabzon hattına özel indirim

AnadoluJet’ten 4 - 20 Eylül 2015 tarihleri arasında Kocaeli – Trabzon hattında karşılıklı uçuşlara bilet alan yolcular, 5 Ekim 2015 - 10 Ocak 2016 tarihleri arasında sadece 41,99 TL’den seyahat ediyor.
  • Nevsehir - trabzon acilisin !
  • Ekim,kasım,aralık seyahat için hiç de fena değil.İzmit-Trabzon tek yön otobüs fiyatına uçakla gidiş-dönüş bilet imkanı A.Jetten.Kocaeli,Adapazarı,Düzceliler yanında İstanbul Anadolu yakasında oturanlar için de şahane fırsat.....Kış sezonu öğle saatlerinde Ankara üzerinden,45-90 dk. beklemeli aktarmalı uçuşlar da olsa Saw yollarında çekilen zahmet ve rötarlı beklemeler son bulur.
  • Havacılık sektörünün en kaliteli kuruluşu thy olması yandık
  • AJ Avrupa seferleri ne zaman basliyor? bruksel, londra ve amsterdam baslayacakti, shgm aciklama yapmisti. Haber var mi airporthaber editorleri?

Ekonomik ve konforlu seyahat fırsatları sunan AnadoluJet, şimdi de Kocaeli ve Trabzon’a özel bir kampanya düzenliyor. Karadeniz’in yeşilini ve Kocaeli’nin güzelliklerini görmeyen kalmasın diyen AnadoluJet, yolcularını özel bir kampanya ile bu sonbahar - kış çok avantajlı uçuruyor.

AnadoluJet’ten 4-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Kocaeli ve Trabzon’a düzenlenen karşılıklı seferler için bilet alan yolcular, 5 Ekim-10 Ocak 2016 tarihleri arasında sadece 41,99 TL’den seyahat ediyor.

Tüm satış kanalları üzerinden satışa çıkan biletlerde uygulanan kampanyada yolcu tipi sınırlaması bulunmuyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Anadolujet'ten Kocaeli-Trabzon hattına özel indirim

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

nevsehir ~ 3 yıl önce
Nevsehir - trabzon acilisin !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBQ ~ 3 yıl önce
Ekim,kasım,aralık seyahat için hiç de fena değil.İzmit-Trabzon tek yön otobüs fiyatına uçakla gidiş-dönüş bilet imkanı A.Jetten.Kocaeli,Adapazarı,Düzceliler yanında İstanbul Anadolu yakasında oturanlar için de şahane fırsat.....Kış sezonu öğle saatlerinde Ankara üzerinden,45-90 dk. beklemeli aktarmalı uçuşlar da olsa Saw yollarında çekilen zahmet ve rötarlı beklemeler son bulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy gurur ~ 3 yıl önce
Havacılık sektörünün en kaliteli kuruluşu thy olması yandık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AJ Avrupa ~ 3 yıl önce
AJ Avrupa seferleri ne zaman basliyor? bruksel, londra ve amsterdam baslayacakti, shgm aciklama yapmisti. Haber var mi airporthaber editorleri?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000