16 Eylül 2015, Çarşamba 10:45:29

Anadolujet'ten çocuklara özel kampanya

Halkın havayolu AnadoluJet, yolcularını sunduğu ekonomik çözümlerle seyahat ettirmeye devam ediyor.
  • AJ'nin Ankara cikisli, amsterdam, bruksel ve londra ucuslari ne zaman baslayacak bilen var mi? Sevgili editorler, bununla ilgili bir bilgi alamaz misiniz? :) shgm'den izin almisti aj bu ucuslarla ilgili.

Halkın havayolu AnadoluJet, yolcularını sunduğu ekonomik çözümlerle seyahat ettirmeye devam ediyor. Çocuklar ile ilgili birçok kampanya ve projeye imza atan Anadolujet, her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları yüzde 50 indirimle uçuruyor.

Biletleri, 15 Eylül – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında alınan 2 – 12 yaş arası tüm çocuklar, 10 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında tüm Türkiye ve KKTC’yi AnadoluJet’in bu özel kampanyası ile geziyor. Geleceğin mimarı çocuklar, bu kampanya ile Türkiye’nin pek çok yerini daha yakından tanıma ve yeni yerler keşfetme fırsatı yakalıyorlar.

Belirlenen tarih aralığında tüm kanallardan satın alınacak biletlerde geçerli olan kampanya, diğer havayolu firmaları ile yapılan ortak uçuşlarda kullanılamıyor. Kampanya, promosyon biletler hariç tüm ücret sınıflarında uygulanıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir.

Anadolujet'ten çocuklara özel kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar

AJ Avrupa ~ 3 yıl önce
AJ'nin Ankara cikisli, amsterdam, bruksel ve londra ucuslari ne zaman baslayacak bilen var mi? Sevgili editorler, bununla ilgili bir bilgi alamaz misiniz? :) shgm'den izin almisti aj bu ucuslarla ilgili.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000