20 Mayıs 2013, Pazartesi 13:05:43

ANADOLUJET'TEN 10 YENİ SEFER

Bu sene beşinci yılını kutlayan AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan sonra yakın zamanda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da sefer düzenlemeye başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen’den yaptığı direkt uçuş sayısını arttırıyor.
  • thy ikinci hub'i olarak ankara esb'de kalmalidir. ahl ve saw'in yanisira, esb uzerinden ulusal ve uluslararasi ucus agini genisletmesi mumkun. salt anadolujet'e devredilen bir baskent ve dolayisiyla, cevresiyle yaklasik 10 milyonluk bir potansiyelden bahsediyoruz.
  • THY yonetimi kar zarar bilancosunda SXS i neden ayri kalem olarak gostermez? Burada zarar ettigini KAP a aciklamasi gerekmezmi?
  • THY gelecegi dusunerek Ankarada kalmalidir.
  • Sirketinizi savunmaniz cok guzel ama yapilan yanlis ve hatalarida kabul edin.Burada sorun firma sorunu degil..Milli havayolu diye bayrak tasiyicilgi diye 4-5 yildir belirli kaliteyi oturtan bir sirketin sadece Baskente degil cevre illerle beraber yaklasik 10 milyon nufasa yaptigidir. Insanlar layik birakildiklara duruma sikayet ediyorlar...

 

Hali hazırda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana, Kayseri, Ankara, Erzurum, Trabzon ve Sivas’a direkt sefer düzenleyen AnadoluJet, uçuş ağına on yeni destinasyon daha ekliyor.

Bu sene beşinci yılını kutlayan AnadoluJet, Nisan ayında başlattığı İstanbul Sabiha Gökçen’den Kars, Diyarbakır ve Van uçuşlarının yanısıra; 01 Haziran’da Samsun ve Gaziantep’e; 08 Haziran’da Konya ve Mardin’e; 14 Haziran’da Balıkesir Koca Seyit’e ve 15 Haziran itibari ile Elazığ ve Hatay’a da direkt sefer düzenleyecek. 

ANADOLUJET'TEN 10 YENİ SEFER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

esb! ~ 5 yıl önce
thy ikinci hub'i olarak ankara esb'de kalmalidir. ahl ve saw'in yanisira, esb uzerinden ulusal ve uluslararasi ucus agini genisletmesi mumkun. salt anadolujet'e devredilen bir baskent ve dolayisiyla, cevresiyle yaklasik 10 milyonluk bir potansiyelden bahsediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SXS zarari nedir? ~ 5 yıl önce
THY yonetimi kar zarar bilancosunda SXS i neden ayri kalem olarak gostermez? Burada zarar ettigini KAP a aciklamasi gerekmezmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ve ESB... ~ 5 yıl önce
THY gelecegi dusunerek Ankarada kalmalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AJ yetkilisine... ~ 5 yıl önce
Sirketinizi savunmaniz cok guzel ama yapilan yanlis ve hatalarida kabul edin.Burada sorun firma sorunu degil..Milli havayolu diye bayrak tasiyicilgi diye 4-5 yildir belirli kaliteyi oturtan bir sirketin sadece Baskente degil cevre illerle beraber yaklasik 10 milyon nufasa yaptigidir. Insanlar layik birakildiklara duruma sikayet ediyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000