11 Mart 2010, Perşembe 09:48:46

Anadolujet'in Denizli sefeleri başlıyor

AnadoluJet’in, 15 Mart 2010 tarihinde başlayacak Ankara–Denizli seferleri ile Denizli’liler Ankara ve Anadolu’ya daha hızlı ve ekonomik ulaşacak.
  • sayın thy yetkililerı lütfen nevşehire istanbulda n sabah ve akşam olmak üzere iki sefere çıkartın ayrıca yolcu potansiyeli olan kırşehirede otobüs servisi düzenlerseniz yolcu sayısında daha çok artış olur teşekkürler.
  • AHL'den günde iki sefer var Denizli'ye. Sabiha Gökçenden de Denizli seferlerinin biran evvel başlatılmasını istiyoruz...
  • TEKRAR KAPANIR 10 YOLCU GİDER 20 YOLCU DÖNER,DENİZLİ DEN ÖNCE ÇANAKKALENİN İHTİYACI VAR.
  • MARDİN E 2 SEFER GEREKİYOR.ARTIK GÜNDE 1 TANE SEFER YETMİYOR.GELEN UÇAK DOLU GİDİYOR VE YOLCULAR BU DURUNMDAN RAHATTSIZ.BİR AN ÖNCE 2 SEEFR E ÇIKMALI.YAZ TARİFESİNDE BU SEFERLER ÇOK İYİ OLUR.UÇAK SAATLERİ DE SABAH AKŞAM OLURSA BİR TANE BİLE UÇAK BOŞ GİTMEZ

Folklorü, el sanatları, yemek kültürü ve eşsiz güzellikteki Pamukkale travertenleri ile önemli değerlere sahip olan Denizli’ye AnadoluJet’in Ankara’dan yapacağı uçuşlar 15 Mart tarihinden itibaren gerçekleştirilecek. İlk bir ay boyunca tüm koltuklar tüm vergiler dahil 59 TL olacak. AnadoluJet’in iç hat uçuşlarında, Ankara’dan 24 saat içinde gerçekleşen ikinci uçuşlarda uygulamakta olduğu 25 TL bağlantı ücreti, Denizli uçuşları için de geçerli olacak.

2010 Yaz tarifesi ile yurtiçi ve yurtdışında ivme kazanan atılımları ve yenilikleriyle AnadoluJet, Türkiye’yi yurtdışı noktaları ile de bağlıyor. Devam etmekte olan Kıbrıs uçuşları ve 4 Mart tarihinde başlayan Şam uçuşlarından sonra filosuna katacağı yeni uçaklarla Ankara’dan Stokholm, Kopenhag, Frankfurt, Dusseldorf, Viyana, Tahran, Amsterdam, Brüksel, Paris ve Londra olmak üzere 12 yurtdışı noktasına doğrudan uçuşlar planlanıyor.

Türkiye’nin başkenti Ankara, AnadoluJet ile sınırların ötesine ulaşıyor, önemli bir merkez olarak başkente yakışır modern Esenboğa Havalimanı’nda büyümeye devam ediyor.

Ankara – Denizli hattının tarifesi şu şekilde açıklandı:

Tarife

Anadolujet'in Denizli sefeleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
sayın thy yetkililerı lütfen nevşehire istanbulda n sabah ve akşam olmak üzere iki sefere çıkartın ayrıca yolcu potansiyeli olan kırşehirede otobüs servisi düzenlerseniz yolcu sayısında daha çok artış olur teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
AHL'den günde iki sefer var Denizli'ye. Sabiha Gökçenden de Denizli seferlerinin biran evvel başlatılmasını istiyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TEKRAR KAPANIR 10 YOLCU GİDER 20 YOLCU DÖNER,DENİZLİ DEN ÖNCE ÇANAKKALENİN İHTİYACI VAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
MARDİN E 2 SEFER GEREKİYOR.ARTIK GÜNDE 1 TANE SEFER YETMİYOR.GELEN UÇAK DOLU GİDİYOR VE YOLCULAR BU DURUNMDAN RAHATTSIZ.BİR AN ÖNCE 2 SEEFR E ÇIKMALI.YAZ TARİFESİNDE BU SEFERLER ÇOK İYİ OLUR.UÇAK SAATLERİ DE SABAH AKŞAM OLURSA BİR TANE BİLE UÇAK BOŞ GİTMEZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000