01 Mart 2016, Salı 08:45:29

Anadolujet'in 'Avantaj Rotası' Ordu-Giresun'da

AnadoluJet’in yolcularına seyahat fırsatları sunan projesi “Avantaj Rotası”, mart ayında ibresini fındığın başkenti ve kirazın anavatanı Ordu ve Giresun’a çevirdi. AnadoluJet ile Ordu ve Giresun’a avantajlı uçmak isteyen yolcular otel+uçak biletinden oluşan tatil paketine sadece 190 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.
  • Hahaha kimse ucmuyor demek ki kampanya falan da yapmislar :)) Yaz geliyor yakinda dugun dernek mevsimi baslar. Kiraya verilsin bari pist. Plase findik kurutulsun
  • oooohhh gelin or-gi'ye gelin!!
  • Mayıs ayı için yaptığı kampanya da İstanbul-Ordu seferinde kampanya yapmayan Anadolu jet yönetimini kınıyorum.İstanbul-ordu seferinde kampanya yapmadı ama Ankara-Ordu seferinde kampanya yaptı.Ya ikisinde de kampanya yapsaydınız ya da ikisinde de yapmasaydınız.

AnadoluJet’in özel seyahat projesi “Avantaj Rotası”, Ordu-Giresun’a seyahat edenlere özel fırsatlar sunuyor. Mart ayı boyunca AnadoluJet ile Ordu-Giresun Havalimanı’na uçanlar; avantajlı uçuş ve araç kiralama fırsatları yakalarken aynı zamanda doğanın tüm güzelliklerinin cömertçe sergilendiği Ordu ve Giresun’un ünlü konaklama merkezlerinden, restoranlarından ve bazı işletmelerden çok özel indirimlerle faydalanıyor.

Avantajlı tatil paketinden faydalanmak isteyenler 01 Mart 2016 - 31 Mart 2016 arasında Ordu-Giresun Havalimanı’na gidiş - dönüş uçak bileti ile Hampton by Hilton Ordu, Padya Hotel, Balıktaşı City Hotel, Hotel New Jasmin ve Amazon Aretias Hotel’de kahvaltı dâhil bir gece konaklamadan oluşan pakete 190 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. İki bin kişi ile sınırlı olan kampanyaya ait otel ve uçak biletleri, TR Tours’a ait 0850 850 25 38 numaralı çağrı merkezi aranarak satın alınabiliyor.

Mart ayında AnadoluJet ile Ordu-Giresun Havalimanı’na uçanlar için fırsatlar bunlarla bitmiyor. AnadoluJet yolcuları Avantaj Rotası kapsamında Ordu-Giresun’un sevilen restoranları Tomur Cafe Restoran, Doğal Dükkan Restoran, Corylus Cafe & Patisserie, Royal 52 Restoran Boztepe ve Aktaşlar Pide’nin üç şubesinde geçerli olmak üzere yüzde 25 indirim hakkı kazanıyorlar. Kampanya kapsamında AnadoluJet yolcuları ayrıca, Gürsoy Fındık ve Patar Kadayıf’tan alışverişlerini yüzde 20 indirimle yapabiliyorlar.

İndirimli araç kiralama
AnadoluJet, Avantaj Rotası kampanyası kapsamında havada sunduğu seyahat konforunu karada da devam ettiriyor ve hesaplı araç kiralama imkânı ile Ordu ve Giresun yolcularının seyahat maliyetlerini düşürüyor. AnadoluJet ile bu mart ayında Ordu-Giresun Havalimanı’na gidenler Tur Assist’ten yüzde 40 indirimli araç kiralayabiliyorlar.

Ücretsiz şehir turu
Avantaj Rotası dâhilinde AnadoluJet yolcuları, aynı zamanda mart ayı boyunca Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla ücretsiz şehir turu ile Ordu’nun tüm güzelliklerini görme imkânı yakalıyorlar. Şehir turu katılımcıları, aynı zamanda ücretsiz teleferik gezisine de katılabiliyorlar.

JetGençlilere özel avantajlı uçuş fırsatı
Avantaj Rotası kapsamında; JetGençliler de mart ayı boyunca Ordu-Giresun Havalimanı’na yüzde 30 indirimli uçma fırsatı yakalıyor. AnadoluJet’in gençlik platformu JetGençlilere sağladığı indirim kodu yalnızca anadolujet.com üzerinden 27 Şubat - 26 Mart 2016 tarihleri arasında alınacak biletlerde ve 01 Mart - 31 Mart tarihleri arasında Ordu-Giresun Havalimanı’na yapılan karşılıklı uçuşları kapsıyor. 80 bin koltuk ile sınırlı olan kampanyaya ait biletlerin en geç uçuş tarihine üç gün kala satın alınması gerekiyor. 

Anadolujet'in 'Avantaj Rotası' Ordu-Giresun'da

Facebook Yorum

Yorumlar

Rezalet ~ 2 yıl önce
Hahaha kimse ucmuyor demek ki kampanya falan da yapmislar :)) Yaz geliyor yakinda dugun dernek mevsimi baslar. Kiraya verilsin bari pist. Plase findik kurutulsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
orci fan ~ 2 yıl önce
oooohhh gelin or-gi'ye gelin!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MİSAFİR ~ 2 yıl önce
Mayıs ayı için yaptığı kampanya da İstanbul-Ordu seferinde kampanya yapmayan Anadolu jet yönetimini kınıyorum.İstanbul-ordu seferinde kampanya yapmadı ama Ankara-Ordu seferinde kampanya yaptı.Ya ikisinde de kampanya yapsaydınız ya da ikisinde de yapmasaydınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000