13 Eylül 2013, Cuma 09:44:04

ANADOLUJET’E TAZE KAN

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet, filosuna iki uçak daha katmaya hazırlanıyor.
  • THY'nın alt markası olmak demek, yaşlı uçaklarla mı uçmak demektir? Filoya bir uçak daha katmak istiyorsan, neden daha yens uçak katmıyor da 14 yıllık uçağı katıyorsun? Filonun yaşı doğal olarak artıyor. Yöneticilerin bilip te bizim bilmediğimiz şeyler mi var acaba?
  • Bu hafta içinde 2 kere Ajet ile uçtum.2'sinde de uçaklar dökülüyordu ve çok eski olduğu belliydi.Filoda 2000 model ve üzeri uçak var mı çok merak ediyorum.
  • Sıfır uçak olsa daha iyi olurdu. :)
  • Zavalli baskent, bahti kara Ankara. Sene olmus 2013 hala yurtdisi direk ucus son derece kisitli. Gurbetci ve haci destinasyonlarindan ibaret. Bayrak tasiyici utansin.

Yıl sonunda 28 uçaklık filoya ulaşması planlanan Anadolujet, Boeing 737-800 tipi iki uçağı daha filosuna katacak. Sunexpress Havayolları’nın yakın süreçte filosuna dahil ettikten sonra Anadolujet filosuna kaydırılacak uçaklar, İrlanda’nın Shannon kentinde Anadolujet renklerine boyandı.

Air Castle firmasından kiralanan uçakların önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelerek filoya dahil olması bekleniyor. 1999 yapımı uçaklar son olarak Gol Transportes Aereos şirketinde uçuyordu.
 

ANADOLUJET’E TAZE KAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

XXXXX ~ 5 yıl önce
THY'nın alt markası olmak demek, yaşlı uçaklarla mı uçmak demektir? Filoya bir uçak daha katmak istiyorsan, neden daha yens uçak katmıyor da 14 yıllık uçağı katıyorsun? Filonun yaşı doğal olarak artıyor. Yöneticilerin bilip te bizim bilmediğimiz şeyler mi var acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Filo çok yaşlı ~ 5 yıl önce
Bu hafta içinde 2 kere Ajet ile uçtum.2'sinde de uçaklar dökülüyordu ve çok eski olduğu belliydi.Filoda 2000 model ve üzeri uçak var mı çok merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Sıfır uçak olsa daha iyi olurdu. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bahtsiz Ankara ~ 5 yıl önce
Zavalli baskent, bahti kara Ankara. Sene olmus 2013 hala yurtdisi direk ucus son derece kisitli. Gurbetci ve haci destinasyonlarindan ibaret. Bayrak tasiyici utansin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000