05 Ocak 2011, Çarşamba 17:04:25

Anadolujet'e sis engeli

Siirt-Ankara uçak seferi yoğun sis nedeniyle yapılamadı.
  • Ya Airporthaber sürekli haberini yapacak, yada uçuş saatleri değiştirilecek. Seçin birini...
  • Bu gun yapılacak sefer hava ve gorus sartlarının legal minimumlar altında olmasından dolayı iptal edilmiş. Kısacası insanların hayatını riske atmak yerine havacılığın ilk kuralı güvenlik kuralı uygulanmış. Bunda haber yapılacak ne var ben onu anlayamadım... ????
  • zannediyorum ki yazdiklarim yanlis yorumlandi.burada sadece anadolujet veya thy degil sektordeki tum sirketler birileri tarafindanyerli yersiz elestiriliyor.elestiri elbette normal , fakat belden asagi vurmalar ; ticari kimlige hakarete kadar varan binlerce yorumun `fikir ve dusunce` ozgurlugu ile ne alakasi var? ve fikir/dusunce ozgurlugunuz uye olunca kisitlanacak mi? yoksa siz de o hicbirsey bilmeden her sirketi karalayanlardan misiniz muhterem?
  • insanlarimi fisleyeceksiniz burdada yorum yaziyor diye, amaciniz fislemekmi isinize gelmeyen yorum yapanlari

Edinilen bilgiye göre, Siirt Havaalanındaki yoğun sis nedeniyle, Anadolu Jet'in karşılıklı olarak yapılması gereken Ankara-Siirt uçak seferi iptal edildi.

Yetkililer, Siirt Havaalanı'ndaki görüş mesafesinin, limitlerin altında olması nedeniyle uçak seferinin iptal edildiğini belirterek, yolcuların Batman ve Diyarbakır'daki havaalanlarına yönlendirildiğini söyledi.

Anadolujet'e sis engeli

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ya Airporthaber sürekli haberini yapacak, yada uçuş saatleri değiştirilecek. Seçin birini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu gun yapılacak sefer hava ve gorus sartlarının legal minimumlar altında olmasından dolayı iptal edilmiş. Kısacası insanların hayatını riske atmak yerine havacılığın ilk kuralı güvenlik kuralı uygulanmış. Bunda haber yapılacak ne var ben onu anlayamadım... ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
zannediyorum ki yazdiklarim yanlis yorumlandi.burada sadece anadolujet veya thy degil sektordeki tum sirketler birileri tarafindanyerli yersiz elestiriliyor.elestiri elbette normal , fakat belden asagi vurmalar ; ticari kimlige hakarete kadar varan binlerce yorumun `fikir ve dusunce` ozgurlugu ile ne alakasi var? ve fikir/dusunce ozgurlugunuz uye olunca kisitlanacak mi? yoksa siz de o hicbirsey bilmeden her sirketi karalayanlardan misiniz muhterem?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
insanlarimi fisleyeceksiniz burdada yorum yaziyor diye, amaciniz fislemekmi isinize gelmeyen yorum yapanlari

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000