15 Ekim 2015, Perşembe 17:28:31

Anadolujet yolcularını evinden aldıracak!

AnadoluJet, Secure Drive işbirliğinde gerçekleştirdiği yeni kampanyası ile adres - havalimanı arası transfer hizmetini tek yön için 14.90 TL yaptı. 12 Ekim 2015 - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transferlerinde uygulanacak kampanya kapsamında yolcular, adreslerinden havalimanına çok cazip fiyatla ulaşabilecekler.
  • Bir kez memnuniyet ile bu hizmeti kullanabildim ve rezervasyon için telefonla hemen bağlanabilmiştim Ancak 19 Aralık 2015 te kaç kere aradağımı ve ne kadar beklediğimi bilmiyorum sürekli meşgul sorun ne acaba ????
  • Herşey mükemmel teşekkürler.
  • Alışkanlık yapan bir hizmet. Bu konforu deneyimleyince bırakmak pek mümkün değil. Anadolujet'e ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Ama 31 Mayıs'ta bitecek. Alternatif bir hizmet olacak mı? Tamam, yazın bu fiyata yapmak mümkün değil. Ama müşteri memnuniyetini bu kadar pozitif etkileyen bir hizmetin bir şekilde devam etmesi lazım. Artık biraz gelirinizden feragat edin :)
  • Tebrik ederim bunu düşünen çalışanını ayrıca kutluyorum. Müthiş ! ödül falan versinler bu personele yada ekibe.

AnadoluJet, yolcularına katma değer sağlayan ek hizmetlerle havada sunduğu konforu hayatın diğer alanlarına da taşıyor. AnadoluJet, havalimanı transferi hizmeti sunduğu Secure Drive ile yolcularının karadaki ulaşımını şimdi sadece 14.90 TL’ye sağlıyor. 

Kampanya kapsamında sunulan çok avantajlı transfer hizmeti ile AnadoluJet yolcuları belirttikleri adreslerinden havalimanına, havalimanından adreslerine kolaylıkla ulaştırılıyor. 12 Ekim 2015 - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transferlerinde geçerli olan uygulama ile AnadoluJet yolcuları tek yön transferini yalnızca 14.90 TL sabit fiyat ile gerçekleştiriyor.

Kampanyadan faydalanmak için uçuştan en az 24 saat önce Secure Drive’ın 444 08 06 veya 0(850) 251 08 06 numaralı çağrı merkezi aranarak rezervasyon yapılması gerekiyor.

Secure Drive’ın Ankara ve İstanbul dışında hizmet sunduğu diğer şehirlerde ise, AnadoluJet yolcuları yüzde 30 indirimli transfer imkanından faydalanmaya devam edecekler.

Hizmetten yararlanmak isteyen yolcular bulundukları veya ulaşmak istedikleri semtin hizmet kapsamında olup olmadığını Secure Drive resmi internet adresinden ve Secure Drive çağrı merkezinden öğrenebiliyor.

Anadolujet yolcularını evinden aldıracak!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Sera ~ 3 yıl önce
Bir kez memnuniyet ile bu hizmeti kullanabildim ve rezervasyon için telefonla hemen bağlanabilmiştim Ancak 19 Aralık 2015 te kaç kere aradağımı ve ne kadar beklediğimi bilmiyorum sürekli meşgul sorun ne acaba ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim karakucuk ~ 3 yıl önce
Herşey mükemmel teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teşekkürler. ~ 3 yıl önce
Alışkanlık yapan bir hizmet. Bu konforu deneyimleyince bırakmak pek mümkün değil. Anadolujet'e ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Ama 31 Mayıs'ta bitecek. Alternatif bir hizmet olacak mı? Tamam, yazın bu fiyata yapmak mümkün değil. Ama müşteri memnuniyetini bu kadar pozitif etkileyen bir hizmetin bir şekilde devam etmesi lazım. Artık biraz gelirinizden feragat edin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nurten Güneş ~ 3 yıl önce
Tebrik ederim bunu düşünen çalışanını ayrıca kutluyorum. Müthiş ! ödül falan versinler bu personele yada ekibe.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000