20 Haziran 2015, Cumartesi 14:15:32

Anadolujet yeni uçağı için gün sayıyor

Anadolujet yeni uçağını filosuna katmak için gün sayıyor.
  • kardesım kazalı olsun olmasın ucakların hangı bakımlardan ve testlerden gectıgını bılıyor musun cahılıyetınden arastırmı bunları ben sana havacılık okuyan bırısı olarak soyluyorum bılmeden yalnıs yorumlama cahılıyetını acıkca sergıleme..
  • Anadolujet'in yeni uçağının çıkması çok güzel olcak. Umarım yurtdışına daha fazla uçar.
  • Evet o tren kazasında hasar gören 737 gövdelerinin tamir ve yama yapıldığını ve kimsenin (hatta pegafoss'un bile) kabul etmediği bu tamirli ve ilerde basınçla bozulmaya ve erken bir hasara açık gövdeleri boeingin adı geçen havayoluna indirim ve bol bahşişle itelediğini duymayan kalmadı.
  • Koskoca boeing o govdeleri yaparda tamir mi edemez ? Yoksa sozde tamir edermi? Anlamadim

Anadolujet yeni uçağını filosuna katmak için gün sayıyor. Bu yıl 4. yeni nesil fabrika çıkışlı uçağını filosuna katacak olan şirketin uçağa TC-SCG kuyruk tesclini verdiği öğrenildi.

Daha önce TC-SCE, TC-SCD ve TC-SCF tescilli uçaklarını filosuna dahil eden Anadolujet'in TC-SCG kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi sky interior kabin özelliğine sahip uçağının test uçuşlarına başladığı kaydedildi. 

Önümüzdeki günlerde teslim edilecek uçakla birlikte Anadolujet bünyesinde kabin interior özelliğine sahip uçak sayısı 4'e ulaşmış olacak.

İşte test uçuşunu yapan Anadolujet'in yeni uçağı:
 Anadolujet yeni uçağı için gün sayıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

OFCC ~ 3 yıl önce
kardesım kazalı olsun olmasın ucakların hangı bakımlardan ve testlerden gectıgını bılıyor musun cahılıyetınden arastırmı bunları ben sana havacılık okuyan bırısı olarak soyluyorum bılmeden yalnıs yorumlama cahılıyetını acıkca sergıleme..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Anadolujet'in yeni uçağının çıkması çok güzel olcak. Umarım yurtdışına daha fazla uçar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasarlı gövdeler ~ 3 yıl önce
Evet o tren kazasında hasar gören 737 gövdelerinin tamir ve yama yapıldığını ve kimsenin (hatta pegafoss'un bile) kabul etmediği bu tamirli ve ilerde basınçla bozulmaya ve erken bir hasara açık gövdeleri boeingin adı geçen havayoluna indirim ve bol bahşişle itelediğini duymayan kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Koskoca boeing o govdeleri yaparda tamir mi edemez ? Yoksa sozde tamir edermi? Anlamadim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000