17 Aralık 2009, Perşembe 21:01:16

ANADOLUJET URFA SEFERİNİ İPTAL ETTİ

Şanlıurfa'daki sis nedeniyle Anadolujet'in Ankara-Şanlıurfa seferi karşılıklı olarak iptal edildi.
  • türkiyenin en kapsamlı büyük pisti ve alanı gap malesef en çok seferleri iptal edilen alan olma yolunda birinciliyi zorluyor... ILS sen ne cihaz sınmış da biz kıymetini bilememişiz urfamın 11 m.vekilinden daha kıymetlisin gel artık urfaya bir an önce::)
  • Su ILS bir an once calismaya baslasa keske?
  • dolu uçaktı... sisten inemeyecekti... sırf yorum yapmış olmak için yapmayalım... thy aklını peynir ekmekle mi yedi de o kadar yolcuyu otele alıcak masraf edicek ücretsiz bilet vericek.. bi iptalin zararını kimse hesaba katmıyor tabi
  • urfadan izmir seferi olmadığı için ankara aktarmalı anadolujet seferleri istanbuldan neredeyse daha çok rağbet görüyor.

Ankara'dan saat 14.45'te havalanması planlanan Anadolujet'e ait uçak seferi, GAP Havaalanı'ndaki sis nedeniyle görüş mesafesinin düşmesinden dolayı yapılamadı. Aynı gerekçeyle 16.35'te yapılması beklenen Şanlıurfa-Ankara seferi de iptal edildi.

ANADOLUJET URFA SEFERİNİ İPTAL ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
türkiyenin en kapsamlı büyük pisti ve alanı gap malesef en çok seferleri iptal edilen alan olma yolunda birinciliyi zorluyor... ILS sen ne cihaz sınmış da biz kıymetini bilememişiz urfamın 11 m.vekilinden daha kıymetlisin gel artık urfaya bir an önce::)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Su ILS bir an once calismaya baslasa keske?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
dolu uçaktı... sisten inemeyecekti... sırf yorum yapmış olmak için yapmayalım... thy aklını peynir ekmekle mi yedi de o kadar yolcuyu otele alıcak masraf edicek ücretsiz bilet vericek.. bi iptalin zararını kimse hesaba katmıyor tabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
urfadan izmir seferi olmadığı için ankara aktarmalı anadolujet seferleri istanbuldan neredeyse daha çok rağbet görüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000