13 Haziran 2013, Perşembe 18:02:11

ANADOLUJET UÇAĞINDA PANİK!

Ankara'ya gitmek üzere Antalya Havalimanı'ndan bindiği uçaktan inmek isteyen yolcu, paniğe neden oldu.
  • pilot ne yapsın hostesler ne yapsın kafası kırık binmiş uçağa uçak kalkacak kapıya yönelip açmaya çalışan akıllı hadi diyelim uçak korkusu var iyi de tam kalkış yaparken kapıyı açmaya kalkışmak nedir açılsa kapıda uçakta kalksa ne olur sizce bir düşünün bakalım..
  • Cok acemi bu uçuş ekipleri...! Hem polis hem doktor hem psikolog hem garson hem halkla ilişkiler uzmanı ... Belki biraz uykusuz, cogu zaman yemek yemeye zaman bulamayan..20 km havada yeri yurdu belli olmayan..belki biraz ağır gelmiştir.. Ama kim olsa yapar canım.. Cok acemiler cok
  • Kendi ucagınla uç o zaman leman
  • Kendi kendine gideceği için durdurulmuştur.kapıyı açıp 5 metreden düşüp ölmesin diye.. Meczup arkadasım ordaysan sen sakince yatıştırsaydın sessizce izleyeceğine..

Antalya-Ankara seferini yapan AnadoluJet'e ait TK 7027 sefer sayılı yolcu uçağına binen H.Ç (38), uçağın Antalya Havalimanı'nda pist başı yaparak havalanmaya hazırlandığı sırada ayağa kalkarak çıkış kapısına yöneldi.

Kapıyı zorlayan ve inmek isteyen H.Ç, kabin görevlileri ve bazı yolcuların müdahalesiyle sakinleştirildi.

H.Ç'nin uçaktan inmek istemesi üzerine uçak yeniden aprona döndü. Güvenlik görevlileri eşliğinde uçaktan inen H.Ç, apronda da kaçmaya çalıştı. Görevliler tarafından kısa sürede yakalanan H.Ç, polis ekiplerince gözaltına alındı.

ANADOLUJET UÇAĞINDA PANİK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

camaroth ~ 5 yıl önce
pilot ne yapsın hostesler ne yapsın kafası kırık binmiş uçağa uçak kalkacak kapıya yönelip açmaya çalışan akıllı hadi diyelim uçak korkusu var iyi de tam kalkış yaparken kapıyı açmaya kalkışmak nedir açılsa kapıda uçakta kalksa ne olur sizce bir düşünün bakalım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dreamwalker ~ 5 yıl önce
Cok acemi bu uçuş ekipleri...! Hem polis hem doktor hem psikolog hem garson hem halkla ilişkiler uzmanı ... Belki biraz uykusuz, cogu zaman yemek yemeye zaman bulamayan..20 km havada yeri yurdu belli olmayan..belki biraz ağır gelmiştir.. Ama kim olsa yapar canım.. Cok acemiler cok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dreamwalker ~ 5 yıl önce
Kendi ucagınla uç o zaman leman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dreamwalker ~ 5 yıl önce
Kendi kendine gideceği için durdurulmuştur.kapıyı açıp 5 metreden düşüp ölmesin diye.. Meczup arkadasım ordaysan sen sakince yatıştırsaydın sessizce izleyeceğine..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000