29 Temmuz 2013, Pazartesi 10:40:28

ANADOLUJET UÇAĞINDA OLAY!

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet’in Ercan-Ankara seferini yapan uçağında ikram krizi yaşandı. Ramazan dolayısıyla ikram az yüklenince yolcular kabin ekiplerine tepki gösterdi. Pilot ikram krizini nasıl anlattı?
  • İnsanlar neye tepki gösterceklerini gerçekten bilmiyorlar.yüklemeyen şirket bütün sıkıntıyı çeken kabin ekibi.türklerle uçmak büyük eziyet büyük.
  • Yazın Kıbrıs, Bodrum, Antalya, Dalaman vs gibi tatil yörelerine olan uçuşlar %90'ı tatilci yolcu ile yapılıyor. Hele Kıbrıs tatil + kumar turizmi. Bu profildeki yolcunun oruç tutmasını beklemek ve ona göre ikram planlamak iş bilmemektir. İnsan biraz düşünür bu konuları, yöneticiler bunu için maaş alıyorlar.
  • oruç tutan haklı tutmayan haksız öylemi. taşıma yapan bir firma yolcu sayısına bağlı olarak yemek taşıma zorunluluğu vardır. ona karar verme yetkisi yoktur. sizler 16 saat 45 dakika 25 saniye oruç tutma yarışına devam edin bunu yaparkende hak yemeye devam edin. edirne kapıkulenin 10 km batısında doğan ile 10 km doğusunda doğanın kafa kağıdında din ile ilgili kısmı farklı oluyor ama içinde insanlık varsa bunun bir önemi olmamalı. din üzerinden ticaret yapmak kolaydır yüz yıllardır yapılan birşeydir. uyanın. oruç tutuyorsan tutmayana saygılı ol
  • Kardeşim burası TÖrkiye bu ülkede Damograğsi var. Herkes oruç tutmak zorunda. Biizzz herşeyi biliriz.

Anadolujet’in Ercan-Ankara seferini yapan uçağına yolcu sayısından az ikram yüklenince yolcularla kabin ekipleri arasında gerginlik yaşandı. TK 7315 sefer sayılı uçağın kaptan pilotu Kıbrıs uçaklarına eksik ikram yüklenmesi sonrası yaşanan olayla ilgili görevlilere bilgi verdi.

Ramazan dolayısıyla uçağa yüzde 40 daha eksik ikram yüklendiği için ikram alamayan yolcuların kabin ekiplerine hakarete varan tepki gösterdiğini ileten kaptan pilot, eksik ikram yüklenme uygulamasının Ercan uçuşlarında yapılmamasını istedi.

İşte pilotun ikram krizi ile ilgili yaşadıkları:

ANADOLUJET UÇAĞINDA OLAY!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
İnsanlar neye tepki gösterceklerini gerçekten bilmiyorlar.yüklemeyen şirket bütün sıkıntıyı çeken kabin ekibi.türklerle uçmak büyük eziyet büyük.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tatil uçuşları ~ 5 yıl önce
Yazın Kıbrıs, Bodrum, Antalya, Dalaman vs gibi tatil yörelerine olan uçuşlar %90'ı tatilci yolcu ile yapılıyor. Hele Kıbrıs tatil + kumar turizmi. Bu profildeki yolcunun oruç tutmasını beklemek ve ona göre ikram planlamak iş bilmemektir. İnsan biraz düşünür bu konuları, yöneticiler bunu için maaş alıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acıktım ~ 5 yıl önce
oruç tutan haklı tutmayan haksız öylemi. taşıma yapan bir firma yolcu sayısına bağlı olarak yemek taşıma zorunluluğu vardır. ona karar verme yetkisi yoktur. sizler 16 saat 45 dakika 25 saniye oruç tutma yarışına devam edin bunu yaparkende hak yemeye devam edin. edirne kapıkulenin 10 km batısında doğan ile 10 km doğusunda doğanın kafa kağıdında din ile ilgili kısmı farklı oluyor ama içinde insanlık varsa bunun bir önemi olmamalı. din üzerinden ticaret yapmak kolaydır yüz yıllardır yapılan birşeydir. uyanın. oruç tutuyorsan tutmayana saygılı ol

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkes oruç tutsun ~ 5 yıl önce
Kardeşim burası TÖrkiye bu ülkede Damograğsi var. Herkes oruç tutmak zorunda. Biizzz herşeyi biliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000