23 Ekim 2017, Pazartesi 13:09:11

Anadolujet uçağında 'canlı bomba' paniği

Erzurum’da bir yolcunun canlı bomba şakası uçağa rötar yaptırdı.
  • yolcunun yaptığı yanlış ama hostesin çantanızda ne var demesi de yanlış oraya gelene kadar 2 güvenlik noktasından geçiyor
  • Böyle şaka mı olur? İyice cıvık bir millet olduk. Tabi vize vermez, ülkelerine de sokmazlar bu milleti. O değik densizler Türk soyunun adını lekeliyor, farkında değil. Kendini bilmez meczuplar ülkesi.
  • Bu is boyleyse bir daha Anadolu jetten bilet almam, meseleyi takip edecegim
  • Amerikalı havacılık derecelendirme kurumu AviRate International, bu olay sonrası Bomb Threat prosedürler ihlali gerekçesiyle, Anadolujetin güvenlik derecesini düşürecek. Resmî açıklaması 24 ekimde yayımlanacak. Türkiye’nin Havalimanları derecelendirmelerini askıya olmuş olmasından dolayı, Erzurum havalimanının bu olaydan dolayı güvenlik notunun düşürüldüğünü kamuoyuna bildirmiyecek. Bu işin şakası olmaz! Hadi kendini bilmez yapmış bunu, kanun içerisinde tüm gerekeni yapın. CIP’ın yolcuyu üstelik rötara sebeb olmasına rağmen tekrar uçağa alması kesinlikle kabul edilmez bir durumdur!

Erzurum’da bir yolcunun canlı bomba şakası uçağa rötar yaptırdı.

Olay, bugün saat 10.00 sıralarında Erzurum Havalimanında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Anadolujet'in Erzurum- Ankara uçuşunu yapan uçak, kalkış için yolcu alımına başladıktan sonra uçağa binen bir yolcuya hostes, çantasının içinde ne olduğunu sordu.

Bu sırada, ismi açıklanmayan yolcunun 'canlı bomba' olduğunu söylemesi üzerine, hostes durumu havalimanı polisine haber verdi. Polise şaka yaptığını söyleyen şahıs, incelenip hakkında tutanak tutulduktan sonra tekrar uçağa alındı.

Uçak, 15 dakika gecikmeli olarak kalktı.

Anadolujet uçağında 'canlı bomba' paniği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

ilgili ~ 7 ay önce
yolcunun yaptığı yanlış ama hostesin çantanızda ne var demesi de yanlış oraya gelene kadar 2 güvenlik noktasından geçiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok cıvıdılar ~ 8 ay önce
Böyle şaka mı olur? İyice cıvık bir millet olduk. Tabi vize vermez, ülkelerine de sokmazlar bu milleti. O değik densizler Türk soyunun adını lekeliyor, farkında değil. Kendini bilmez meczuplar ülkesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
veni vidi ~ 8 ay önce
Bu is boyleyse bir daha Anadolu jetten bilet almam, meseleyi takip edecegim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 8 ay önce
Amerikalı havacılık derecelendirme kurumu AviRate International, bu olay sonrası Bomb Threat prosedürler ihlali gerekçesiyle, Anadolujetin güvenlik derecesini düşürecek. Resmî açıklaması 24 ekimde yayımlanacak. Türkiye’nin Havalimanları derecelendirmelerini askıya olmuş olmasından dolayı, Erzurum havalimanının bu olaydan dolayı güvenlik notunun düşürüldüğünü kamuoyuna bildirmiyecek. Bu işin şakası olmaz! Hadi kendini bilmez yapmış bunu, kanun içerisinde tüm gerekeni yapın. CIP’ın yolcuyu üstelik rötara sebeb olmasına rağmen tekrar uçağa alması kesinlikle kabul edilmez bir durumdur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000