08 Nisan 2017, Cumartesi 09:45:28

Anadolujet uçağına alçalırken yıldırım çarptı

Ankara-Bingöl seferini yapan ve Bingöl'e inemeyip Elazığ havalimanına iniş yapmaya hazırlanan uçağa yıldırım isabet etti.
  • Yorumu guzel yapin Aksitakdirde beni oraya getirmeyin anladinizmi, hepinize. Bye
  • Antalya-Elazığ uçuşları 17 Nisanda başlıyor. Haftanın 3 günü yapılacak uçuşlar pazartesi , çarşamba ve cuma günleri icra edilecektir . Biletler için flypgs.com 'u ziyaret edebilirsiniz
  • Geçmiş olsun tekerine taş değmesin
  • çekme perçin yapıştırıp gönderin idare eder o

Ankara-Bingöl seferini yapan ve Bingöl'e inemeyip Elazığ Havalimanına iniş yapmaya hazırlanan Anadolujet uçağına yıldırım isabet etti.

Alınan bilgiye göre, Ankara'dan 11.55'de havalanan uçak Bingöl'e iniş yapamayınca Elazığ'a yöneldi. Elazığ Havalimanına iniş için alçalan Anadolujet'e ait TC-SAJ kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçağa yıldırım isabet etti. Bunun üzerine iniş yapamayan uçak, Erzurum'a yönelerek zorunlu iniş gerçekleştirdi. Erzurum havaalanında kontrollerinden ardından tekrar kalkan uçağın Bingöl Havaalanına 17.45 'de iniş yapabildiği öğrenildi.

Uçakta yaşananlar ise bir yolcu tarafından telefonla kaydedildi. Yapılan anonslarda,"Uçağımıza Elazığ'a alçalma esnasında yıldırım isabet etmiştir, teknik personelimiz harici kontroller yapmaktadır. Teknik personeli vereceği rapora göre hareket edeceğiz" denildi.

Anadolujet uçağına alçalırken yıldırım çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Yildirim ~ 1 yıl önce
Yorumu guzel yapin Aksitakdirde beni oraya getirmeyin anladinizmi, hepinize. Bye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya-Elazığ ~ 1 yıl önce
Antalya-Elazığ uçuşları 17 Nisanda başlıyor. Haftanın 3 günü yapılacak uçuşlar pazartesi , çarşamba ve cuma günleri icra edilecektir . Biletler için flypgs.com 'u ziyaret edebilirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ryan ~ 1 yıl önce
Geçmiş olsun tekerine taş değmesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zz ~ 1 yıl önce
çekme perçin yapıştırıp gönderin idare eder o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabii ya ~ 1 yıl önce
olur öyle yapalım

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000