08 Temmuz 2017, Cumartesi 23:22:09

Anadolujet uçağı kalkıştan sonra geri döndü

Anadolujet’e ait Ercan-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı kalkış yaptığı meydana geri dönmek zorunda kaldı.
  • Ercan havalimanında her an herşey olabilir. Free Shop yapmak yerine yer hizmetlerini ve güvenliği düzeltseler fena olmayacak.
  • Bu kadar baskı bu kadar yorgunlukla nereye kadar?? Kısacık ground timelarla dönmez bu iş! Uçakta uçmayacak insanlar varken neyin securitysi? Herkes uçaktan çıkar security öyle yapılırınıza ne oldu sevgili gözünü para hırsı bürümüş yönetim??!!! Ayrıca arkadaşlar minimum 6 dakikadır o. Yani ekip 6 dakika yapmak zorunda değil security'i ! Anlatabildim mi? Şirket içinde uçak başında ASSCL kontrolüne geldiklerinde 6 dakikada arama bitmiyorsa nasıl istenir bu kasar kısa sürede aramanın bitirilmesi?!
  • Bazı AJ uçaklarının kapısı kapansın diye üst tarafından diye elimiz ile ittiriyoruz siz daha telefon diyosunuz. Herşey Hold Herşey Gider
  • Bunun böyle olmasını isteyenler,temizlik içerdeyken security yapmamızı isteyenler utansın.
Ercan Havalimanı’ndan kalkış yapan TK7625 sefer sayılı Anadolujet’e ait uçak kalkışından kısa süre sonra geri dönmek zorunda kaldı.

KKTC’de bulunan Ercan Havalimanı’ndan 22:25 sularında kalkış yapan Anadolujet uçağı Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek üzereyken kısa süre sonra geri döndü.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; TC-JFH kuyruk tescilli B737-800 tipi yolcu uçağının sahipsiz bir cep telefonu nedeniyle geri döndüğü öğrenildi.

Sahipsiz cep telefonunun Ercan Havalimanı'na iniş sonrası polise teslim edildiği, yaşanan olay sonrasında uçağın tekrar havaanarak sefere deva ettiği öğrenildi. Uçağın geri dönmesine neden olan cep telefonun sahibi ise ortaya çıkmadığı belirtildi.

©AirportHaber.com
Anadolujet uçağı kalkıştan sonra geri döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Ercan ~ 12 ay önce
Ercan havalimanında her an herşey olabilir. Free Shop yapmak yerine yer hizmetlerini ve güvenliği düzeltseler fena olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Daha beterleri olmasın da! ~ 12 ay önce
Bu kadar baskı bu kadar yorgunlukla nereye kadar?? Kısacık ground timelarla dönmez bu iş! Uçakta uçmayacak insanlar varken neyin securitysi? Herkes uçaktan çıkar security öyle yapılırınıza ne oldu sevgili gözünü para hırsı bürümüş yönetim??!!! Ayrıca arkadaşlar minimum 6 dakikadır o. Yani ekip 6 dakika yapmak zorunda değil security'i ! Anlatabildim mi? Şirket içinde uçak başında ASSCL kontrolüne geldiklerinde 6 dakikada arama bitmiyorsa nasıl istenir bu kasar kısa sürede aramanın bitirilmesi?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üvey Memurella ~ 12 ay önce
Bazı AJ uçaklarının kapısı kapansın diye üst tarafından diye elimiz ile ittiriyoruz siz daha telefon diyosunuz. Herşey Hold Herşey Gider

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw Üvey memur ~ 12 ay önce
Bunun böyle olmasını isteyenler,temizlik içerdeyken security yapmamızı isteyenler utansın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ecn ~ 12 ay önce
Anadolujet ecn çıkışlı ucaklarında temizlik ile security aynı anda yapılıyor. Yeni bir uygulama. Ground time yetişmiyor. 35 dakikada ne olmasını istiyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000