10 Şubat 2012, Cuma 14:02:23

ANADOLUJET MUŞ'A İNEMEDİ...

Anadolujet'in Ankara-Muş seferini yapan yolcu uçağı, olumsuz hava koşulları nedeniyle Muş'a iniş yapamadı...
  • anadolu jet olmasa insanlar otobusten inemezdi.59 -69 liraya 737-800 ile ucuyorsun...neymis koltuklar darmis...yahu bu insanlar o dar koltuklu otobusler ile 15 saat gidiyordu....BEN AYAKTA BILE GIDERIM....
  • mademki hava durumu inişe ve uçuşa engel o halde muş seferini neden iptal etmediniz.yazıktır, günahtır insanlara ve giden yakıt parasına.yine thy foss olmuş.
  • KAptan yabancı ..Ayjet ve yabancı FC :)) çok biliyosun ya.. ayjetle ilgisi olsadı diğer muş seferi kalkamadan iptal oldu.. oda AYDispatch hatasımı dersin:))
  • yine ayjet mezunu kaptan...
Anadolujet'in 127 yolculu TK 7218 sefer sayılı uçağı, Muş Havaalanı'na inemeyince Elazığ'a yönlendirildi. Uçak Elazığ Havaalanı'na inerken, AK Parti Bitlis Milletvekilleri Vahit Kiler ve Vedat Demiröz'ün de aralarında bulunduğu yolcular, otobüslerle Muş, Bitlis ve Bitlis'in Tatvan ilçesine gönderilecek.

Öte yandan Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Muş seferi de olumsuz hava koşulları nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildi.
ANADOLUJET MUŞ'A İNEMEDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
anadolu jet olmasa insanlar otobusten inemezdi.59 -69 liraya 737-800 ile ucuyorsun...neymis koltuklar darmis...yahu bu insanlar o dar koltuklu otobusler ile 15 saat gidiyordu....BEN AYAKTA BILE GIDERIM....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mademki hava durumu inişe ve uçuşa engel o halde muş seferini neden iptal etmediniz.yazıktır, günahtır insanlara ve giden yakıt parasına.yine thy foss olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
KAptan yabancı ..Ayjet ve yabancı FC :)) çok biliyosun ya.. ayjetle ilgisi olsadı diğer muş seferi kalkamadan iptal oldu.. oda AYDispatch hatasımı dersin:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yine ayjet mezunu kaptan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000