01 Temmuz 2014, Salı 16:56:07

ANADOLUJET İLE ENTERPRISE İŞBİRLİĞİ YAPTI

Dünyanın en büyük araç kiralama markası Enterprise, özel bir kampanya ile AnadoluJet yolcularına en hesaplı fiyatlara araç kiralama imkânı sunuyor.
  • Enterpris diye kiralama şirketi mi varmış yeni duydum

Yaklaşık 1,4 milyona ulaşan araç sayısı ve 78 bin çalışanıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise, AnadoluJet ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. 8 bin 200 ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olan Enterprise, bağımsız araştırma şirketlerinin yaptığı araştırmalarda son 4 yıldır araç kiralama sektöründe lider marka olarak seçiliyor.

Haziran ayından itibaren güçlü filosu ile Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Enterprise bundan sonraki süreçte AnadoluJet, yolcularına katma değer sunan kampanya ve araç kiralama hizmeti verecek.

Araç sayısı, ofis yaygınlığı ve personel istihdamı ile sektöre yeni bir ivme kazandıracak olan Enterprise bu yeni işbirliği kapsamında, AnadoluJet yolcularına özel bir kampanya ile merhaba diyor. Enterprise, AnadoluJet’in “Uçmayan Kalmasın” ilkesini; savunduğu “Keyfini Sürün” ilkesi ile birleştirerek, AnadoluJet yolcularının konforunu arttırmayı amaçlıyor.

GÜNLÜK 63 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

26 Haziran - 23 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında tüm AnadoluJet yolcuları; Ford Fiesta benzinli düz vites araçları günlük 63 TL, Citroen C-Elysee dizel düz vites araçları günlük 79 TL, Ford Focus dizel düz vites araçları günlük 99 TL ve Toyota Corolla dizel otomatik araçları günlük 109 TL’ye kiralayabilecek.

Kampanya; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Batman, Bodrum, Erzurum, Dalaman, Kayseri, Kuşadası, Sivas, Marmaris, Mardin, Hatay, Elazığ ve Şanlıurfa illerinde Enterprise Türkiye genel kiralama koşulları kapsamında geçerli olacak.

ANADOLUJET İLE ENTERPRISE İŞBİRLİĞİ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar

vay be ~ 4 yıl önce
Enterpris diye kiralama şirketi mi varmış yeni duydum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000