06 Temmuz 2011, Çarşamba 17:59:47

ANADOLUJET DURUMA EL KOYDU!

Trabzon'da evinin bodrumuna kurduğu uçuş simülatörü ile adından söz ettiren Alihan Kolaylı'ya Anadolujet yardım elini uzattı...
  • Sevgili Alihan Çocukken başladığın bu hobinin seni gerçek uçakla havalandıracağını düşünmemiştik. Ama inanıyorum ki ileride istediklerin gerçekleşecek ve çok mutlu olacaksın. Bu anlamda da sana destek veren Anadolujet yöneticilerini kutlanak istiyorum. Yeteneğe saygı her makamın, her mercinin görevi olmalıdır... Bu yolda başarılı oacağına inancımı yeniliyorum ve sana yeni ufuklar açmasını diliyorum... Sevgiyle kal sevgili Alihan...
  • Alihan abimi Sanal havacılıktan tanırım.Bende bir 737 sanal pilotuyum ama şu anda onunla gurur duyuyorum ve sonuna kadar destekliyorum HELAL OLSUN..
  • 3 ün beşin lafını yapmayın bu ne yaa çocuğa helal olsun uçsun uçmayan kalmasın ...
  • Bu kişisel bir olaydır. Alihan kardeşin yaptığı iyi bir hobi çalışmasıdır. Cebindeki paran ne kadarsa o kadarlık simülatör kurarsın, biraz daha iyi biraz daha kötü. Alihan'ın yaptıklarının çok daha iyisiyle uçanlar var, bu merak ve ilgi işidir. Cebinde parası olmadığı için bunları yapamayan ama havacılık aşkıyla büyüyen, sanal havacılık sitelerinde yüzlerce saat uçan insanlar var. Bu çocuk haber oldu diye ayrıcalık kazanması ve özel uçuşlara götürülmesi saltanatın yanlış kullanılması gibi görünüyor. Çok reklam yapmak istiyorsan, git evinde ziyaret et, çok çok o simülatörde bir pilotunla uçur bir iki hediye ver. Bu ne ya?
Trabzon'un Akçaabat İlçesi'ne bağlı Darıca Beldesi'nde yaşayan ve evinin bodrumuna kurduğu Boeing 737 tipi uçağın kokpiti ve uçuş simülatörü ile gündeme gelen Alihan Kolaylı'yı Anadolujet yetkilileri ziyaret etti.

Anadolujet'ten iki yetkili Kolaylı'nın evine giderek uçuş tutkunu gencin simülatöründe uçuş yaptı.

Alihan Kolaylı'nın yarın Anadolujet uçağıyla Ankara'ya giderek gerçek bir uçuş simülatörünü kullanacağı ve daha sonra da Cessna tipi uçakla deneyimli bir pilot kontrolünde Hezarfen Havaalanı'ndan başlayarak bir saat sürecek bir uçuş yapacağı öğrenildi.

Anadolujet'in bu jesti karşısında oldukça duygulanan Kolaylı, 'hayallerim gerçek oldu' dedi.
ANADOLUJET DURUMA EL KOYDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sevgili Alihan Çocukken başladığın bu hobinin seni gerçek uçakla havalandıracağını düşünmemiştik. Ama inanıyorum ki ileride istediklerin gerçekleşecek ve çok mutlu olacaksın. Bu anlamda da sana destek veren Anadolujet yöneticilerini kutlanak istiyorum. Yeteneğe saygı her makamın, her mercinin görevi olmalıdır... Bu yolda başarılı oacağına inancımı yeniliyorum ve sana yeni ufuklar açmasını diliyorum... Sevgiyle kal sevgili Alihan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Alihan abimi Sanal havacılıktan tanırım.Bende bir 737 sanal pilotuyum ama şu anda onunla gurur duyuyorum ve sonuna kadar destekliyorum HELAL OLSUN..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
3 ün beşin lafını yapmayın bu ne yaa çocuğa helal olsun uçsun uçmayan kalmasın ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu kişisel bir olaydır. Alihan kardeşin yaptığı iyi bir hobi çalışmasıdır. Cebindeki paran ne kadarsa o kadarlık simülatör kurarsın, biraz daha iyi biraz daha kötü. Alihan'ın yaptıklarının çok daha iyisiyle uçanlar var, bu merak ve ilgi işidir. Cebinde parası olmadığı için bunları yapamayan ama havacılık aşkıyla büyüyen, sanal havacılık sitelerinde yüzlerce saat uçan insanlar var. Bu çocuk haber oldu diye ayrıcalık kazanması ve özel uçuşlara götürülmesi saltanatın yanlış kullanılması gibi görünüyor. Çok reklam yapmak istiyorsan, git evinde ziyaret et, çok çok o simülatörde bir pilotunla uçur bir iki hediye ver. Bu ne ya?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000