21 Ekim 2009, Çarşamba 09:08:17

Anadolujet de kış tarifesini açıkladı

25 Ekim Pazar günü 2009 – 2010 kış tarifesine geçecek olan AnadoluJet, filoya yeni katılan uçakları ve yeni uçuş noktalarıyla hizmet ağını genişletiyor…
  • Elazığ havaalanı potansiyeli yüksek bir pazar akıllıca bir uçuş bence.
  • anadolujet'in bu isletim modeli ve parcaci taktiklerle nereye kadar gidecegini acikcasi cok merak ediyorum. dikkat ederseniz anadolujet'in uzun erimli, butuncul bir stratejisi yok ve tum alinan kararlar, anlik ve dusunulmeden alinan kararlar. bir hamle bir digerini tutmuyor. ankara'yi onemli bir hub'a donusturmeyi planlayan thy yonetiminin bunu nasil gerceklestirecegi mechul. anadolujet'in bu tur bir vizyonunun parcasi oldugunu kestirmek de pek mumkun degil. kirik dokuk ilerleyen bir proje ve bana gore olu dogmus bir yatirim. bakalim bu surecin sonunda kimler nemalanacak.
  • bursa sxs yetmiyo mu??
  • ankara bursa lütfen

Mevcut 8 uçaklık filosuna Ekim-Kasım 2009’da dahil edeceği 2 adet yeni nesil Boeing 737-700 tipi uçağıyla, 2009-2010 kış tarifesine 10 uçaklık bir filo ile başlayacak olan AnadoluJet, Şubat ayına kadar filoya eklenmesi planlanan 2 adet Boeing 737-700 ve 1 adet Boeing 737-800 ile 2010 yılını 12 uçaklık bir filo ile karşılayacak.

Ankara’dan Sabiha Gökçen’e ve İstanbul’dan 5 noktaya gerçekleştireceği uçuşları ile yolcularını Anadolu semalarında bir uçtan bir uca ulaştırmaya devam eden AnadoluJet, Ankara-Kıbrıs direkt uçuşlarına da başlıyor.

AnadoluJet’in kış tarifesinde Muş, Çorlu, Erzincan, Adıyaman, Hatay ve Hatay’dan Kıbrıs’a yapılan seferler haftanın her günü icra edilecek.

25 Ekim’den itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Erzurum seferleri başlayacak. AnadoluJet’in Sabiha Gökçen’den gerçekleştireceği diğer yeni uçuş noktaları olan Konya, Trabzon, Elazığ, Diyarbakır seferleri Kasım ayı içinde filoya katılacak yeni uçaklarla yapılacak. Konya hattı ise AnadoluJet’in uçuş haritasına ekleyeceği en yeni noktası olacak.

Ayrıca geçtiğimiz yaz başladığı Ankara-Sabiha Gökçen uçuşları da günde 2 sefere çıkıyor. Böylece Ankara’dan İstanbul’un Anadolu yakasına gelen yolcular Türk Hava Yolları’nın Kasım ayında direkt uçuşlara başlayacağı Stuttgart, Hannover, Köln, Amsterdam, Londra, Moskova ve Berlin’e bağlantılı uçma avantajını da yakalayacaklar.

Ankara-Hatay ve Hatay-Kıbrıs uçuşları devam ederken Ankara’dan direkt Kıbrıs uçuşları da yine haftanın her günü gerçekleştirilecek.

Anadolujet de kış tarifesini açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
Elazığ havaalanı potansiyeli yüksek bir pazar akıllıca bir uçuş bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
anadolujet'in bu isletim modeli ve parcaci taktiklerle nereye kadar gidecegini acikcasi cok merak ediyorum. dikkat ederseniz anadolujet'in uzun erimli, butuncul bir stratejisi yok ve tum alinan kararlar, anlik ve dusunulmeden alinan kararlar. bir hamle bir digerini tutmuyor. ankara'yi onemli bir hub'a donusturmeyi planlayan thy yonetiminin bunu nasil gerceklestirecegi mechul. anadolujet'in bu tur bir vizyonunun parcasi oldugunu kestirmek de pek mumkun degil. kirik dokuk ilerleyen bir proje ve bana gore olu dogmus bir yatirim. bakalim bu surecin sonunda kimler nemalanacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bursa sxs yetmiyo mu??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ankara bursa lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000