24 Haziran 2016, Cuma 10:55:42

Anadolujet Antalya'dan 5 yeni sefer başlatıyor

AnadoluJet, Temmuz ayı itibarıyla turizm cenneti Antalya ile Ordu-Giresun, Bursa, Erzurum, Bodrum ve K.K.T.C.’yi direkt uçuşlarla buluşturmaya başlayacak.
  • Elazığ - antalya, elazığ-bursa , elazığ-ordugiresun , elazığ bodrum seferlerinden birini en kısa zamanda yapılmasını istiyoruz.
  • Antalyayi Kurtaricak firma Ryanair dir .
  • Ecn-ayt pegasus tekeli son buldu. Pegasus fiyat düşürmek zorunda kalacak.
  • Hatay - Antalya bekliyoruz

AnadoluJet, Türkiye’nin birçok noktasını birbirine bağlayarak uzakları yakın etmeye devam ediyor. AnadoluJet, Temmuz ayı itibarıyla turizm cenneti Antalya ile Ordu-Giresun, Bursa, Erzurum, Bodrum ve K.K.T.C.’yi direkt uçuşlarla buluşturmaya başlayacak.

2016 yaz tarifesi kapsamında düzenlenecek seferlerden Antalya - Ordu/Giresun Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftada üç gün (pazartesi, perşembe ve cumartesi) karşılıklı seferler, Antalya - Bursa Uçuş Seferi 12 Temmuz’dan itibaren haftada dört gün (salı, çarşamba, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - K.K.T.C. Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın her günü karşılıklı seferler, Antalya - Erzurum Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın beş günü (pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - Bodrum Uçuş Seferi 14 Temmuz’dan itibaren haftanın üç günü (perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler şeklinde gerçekleştirilecek.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Anadolujet Antalya'dan 5 yeni sefer başlatıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

ali ~ 2 yıl önce
Elazığ - antalya, elazığ-bursa , elazığ-ordugiresun , elazığ bodrum seferlerinden birini en kısa zamanda yapılmasını istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ryanair ~ 2 yıl önce
Antalyayi Kurtaricak firma Ryanair dir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ecn ~ 2 yıl önce
Ecn-ayt pegasus tekeli son buldu. Pegasus fiyat düşürmek zorunda kalacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hty ~ 2 yıl önce
Hatay - Antalya bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000