15 Ağustos 2009, Cumartesi 15:59:44

ZEKİ KILIÇ: "SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM" (VİDEO)

Bazı özel uçuş okullarından yeterli eğitim almayan öğrencilerin pilot olarak havayolu şirketlerinde çalıştığını ve bu pilotlara "dandik pilot" yakıştırması yapan Emekli Kaptan Pilot Zeki Kılıç sözlerinin arkasında olduğunu ifade etti.
  • BUNU KABUL EDEREK BİR ŞEYLER YAZIN KİŞİ BU SEVİP SEVMEMEK İLE YANİ NASRETTİN HOCANIN HESABI SÖYLEDİĞİNİ YAP GİTTİĞİ YOLA GİTME MANTIĞINI GÖRÜP SÖYLENENLERİ İYİ ANLAMANIZ LAZIM..BİR ÇOK PİLOT ZEKİDEN GİYİNMEYİ SOHBET ETMEYİ BENZERİ BİRÇOK DİKSİYON EĞİTİMİNİ YAŞAM İÇİNDE ALMIŞTIR..AMA NEDENSE KONUŞAMAZLAR..O İYİ BİR PİLOTTUR.HER PİLOT KENDİ KENDİNİ GELİŞTİRİR.YAŞIYORSA ÇOK FAZLA KONUŞMAYA GEREK YOK UÇUŞ SAATİ SE ÇOĞUNUZUN YAŞI İLE AYNIDIR..EYVALLAH ZEKİ KILIÇ
  • sıkılmış emeklilikten denetleyici olarak uçmak istio...
  • Kendini modern sivil havacilik konularinda devamli yenilemis ve emekli olduktan sonrada yenilemeye devam eden emekli bir kaptan'in SGHM gibi bir kurumda gorev yapmasi cok faydali olurdu. Boyle durumda olan cok degerli ve bilgili emekli kaptanlarimiz var. Ancak Kilic Kaptan gibi ve gibilerin emekliliklerinden sonra Turk Sivil Havaciligina ve Ucus Emniyetine hic bir katkilari olamaz.
  • bence bırakalım kendi kendine konuşsun, yorum yazıldıkça adam prim yapıyo, aynen sosyete haberine döndü bu konu

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Cavcar da Airport TV Ana Haber Bülteni'ne telefonla bağlanarak bu konudaki görüşlerini açıkladı. 

ZEKİ KILIÇ: "SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM" (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Misafir ~ 9 yıl önce
BUNU KABUL EDEREK BİR ŞEYLER YAZIN KİŞİ BU SEVİP SEVMEMEK İLE YANİ NASRETTİN HOCANIN HESABI SÖYLEDİĞİNİ YAP GİTTİĞİ YOLA GİTME MANTIĞINI GÖRÜP SÖYLENENLERİ İYİ ANLAMANIZ LAZIM..BİR ÇOK PİLOT ZEKİDEN GİYİNMEYİ SOHBET ETMEYİ BENZERİ BİRÇOK DİKSİYON EĞİTİMİNİ YAŞAM İÇİNDE ALMIŞTIR..AMA NEDENSE KONUŞAMAZLAR..O İYİ BİR PİLOTTUR.HER PİLOT KENDİ KENDİNİ GELİŞTİRİR.YAŞIYORSA ÇOK FAZLA KONUŞMAYA GEREK YOK UÇUŞ SAATİ SE ÇOĞUNUZUN YAŞI İLE AYNIDIR..EYVALLAH ZEKİ KILIÇ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sıkılmış emeklilikten denetleyici olarak uçmak istio...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Kendini modern sivil havacilik konularinda devamli yenilemis ve emekli olduktan sonrada yenilemeye devam eden emekli bir kaptan'in SGHM gibi bir kurumda gorev yapmasi cok faydali olurdu. Boyle durumda olan cok degerli ve bilgili emekli kaptanlarimiz var. Ancak Kilic Kaptan gibi ve gibilerin emekliliklerinden sonra Turk Sivil Havaciligina ve Ucus Emniyetine hic bir katkilari olamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence bırakalım kendi kendine konuşsun, yorum yazıldıkça adam prim yapıyo, aynen sosyete haberine döndü bu konu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000