01 Haziran 2009, Pazartesi 19:53:13

UÇAKTAKİ TÜRK YOLCUNUN KİMLİĞİ AÇIKLANDI

Brezilya'dan kalktıktan sonra kaybolan Air France uçağında bir Türk yolcu olduğu bildirildi.
  • YAw Çelebi yeter artık niye gidip elin Atlas okyanusunda uçak düşürüyosun ya. Ayıp ya arkadaşım. Ayıp. Sapanla mı vurdun naaptın sen ya. Havaş olsa yapmazdı bak. Ya bu Çelebi de düşen bütün uçakların sorumlusu. HAşarı yaaa.
  • Dünyanın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen'dir. Kendi değerlerimize sahip çıkalım. Amelia Earhart Gökçen'den daha önce uçmaya başladı ancak savaş pilotu değildi.
  • THY nin vazifelerinden birisi de, dünya da düşen bütün uçaklarda, Türk yolcu olup, olmadığını açıklamaktır. Bu onun en kutsal vazifesidir. Her nekadar amsterdam da düşen kendi uçağında kaç yolcu olduğunu bilmese de, airfrance uçaklarında kaç türk yolcu olduğunu bilir.
  • çelebinin hatası dien arkadaşım bende bi çelebi çalışanıyım sana tavsiyem bi doktora gözükmen haaa giderr dimi?

Fatma Ceren NecipoğluAir France uçağında bulunan Türk yolcunun Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatma Ceren Necipoğlu olduğu öğrenildi.

Air France uçağında bir Türk yolcunun yanı sıra 80 Brezilyalı,73 Fransız, 18 Alman, 9 İtalyan, 6 Amerikalı, 5 Çinli, 4 Macar, 2 İspanyol, 2 İngiliz, 2 Faslı ve 2 İrlandalı,bir Angolalı, bir Arjantinli, bir Belçikalı, bir İzlandalı, bir Norveçli, bir Polonyalı, bir Rumen, bir İsviçreli, bir Rus, bir Slovak, bir İsveçli ve bir Filipinli
bulunuyordu.

UÇAKTAKİ TÜRK YOLCUNUN KİMLİĞİ AÇIKLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
YAw Çelebi yeter artık niye gidip elin Atlas okyanusunda uçak düşürüyosun ya. Ayıp ya arkadaşım. Ayıp. Sapanla mı vurdun naaptın sen ya. Havaş olsa yapmazdı bak. Ya bu Çelebi de düşen bütün uçakların sorumlusu. HAşarı yaaa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Dünyanın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen'dir. Kendi değerlerimize sahip çıkalım. Amelia Earhart Gökçen'den daha önce uçmaya başladı ancak savaş pilotu değildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY nin vazifelerinden birisi de, dünya da düşen bütün uçaklarda, Türk yolcu olup, olmadığını açıklamaktır. Bu onun en kutsal vazifesidir. Her nekadar amsterdam da düşen kendi uçağında kaç yolcu olduğunu bilmese de, airfrance uçaklarında kaç türk yolcu olduğunu bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
çelebinin hatası dien arkadaşım bende bi çelebi çalışanıyım sana tavsiyem bi doktora gözükmen haaa giderr dimi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000